Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: Щодо організації освітнього процесу

Щодо організації освітнього процесу

Просмотров: 1 320 | Читати далі  
Архив: Звернення в.о. Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника

Звернення Дмитра Табачника у зв'язку з ситуацією в Україні

Шановні батьки, вчителі та викладачі, учні та студенти!


Зараз Україна переживає нелегкі часи. І в ці складні дні хочу звернутися до всіх сімей, в яких є мати, батько, сини та доньки, брати і сестри, рідні та близькі родичі. Найголовнішим у кожній сім'ї є життя та здоров'я дітей. Діти завжди у скрутну хвилину звертаються до своїх батьків. Тому прошу - бережіть один одного!


Неможливо спокійно дивитися на те, до чого вдаються певні політики та радикальні активісти заради досягнення своїх цілей і задоволення політичних амбіцій. Заклики та заяви перемішалися з незаконними діями і правопорушеннями.

Прошу - не піддавайтеся на провокації, бережіть найголовнішу цінність - людське життя!


Звертаюся до педагогів і викладачів! У школі, коледжі, технікумі, професійно-технічному та вищому навчальному закладі ви є провідниками наших дітей у доросле майбутнє. Наше з вами завдання - ні на мить не забувати про те, що кожна дитина повинна бути щасливою!


Не забувати і слова Василя Сухомлинського про покликання вчителя та педагога: «Наша праця - формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити».


Пам'ятаймо, що з часом відзвучать високопарні слова політиків, що нині виголошуються з гучномовців на вулицях та сценах. Проте кожному з нас необхідно дати собі відповідь на запитання - яке відлуння після цього залишиться в юних душах?


Дорогі учні та студенти! Кожен громадянин має право будувати своє майбутнє у вибраний ним спосіб. Одна з основ демократії - свобода. Проте не забувайте, що свобода людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.


Вашою головною перевагою є прагнення до здобуття якісної освіти. Саме освічені люди, які можуть раціонально мислити, виважено діяти, вирішувати проблеми шляхом діалогу за столом переговорів є запорукою демократичного українського суспільства.


Пам'ятайте: якщо не знаєш, як діяти - дій за законом.


Звертаюся до всіх! Українці завжди були прикладом миролюбства та сповідування християнських цінностей. Давайте разом вкотре засвідчимо ці твердження всьому світові - припинимо заворушення та відновимо мир і спокій в Україні!


в. о. Міністра освіти і науки України                                               Дмитро Табачник


Просмотров: 1 605 | Читати далі  
Архив: План роботи ХНУБА на 2013-2014 навчальний рік
На сайті оприлюднений План роботи ХНУБА на 2013-2014 навчальний рік -> plan.pdf [345.86 Kb] (cкачиваний: 130)
Просмотров: 1 611 | Читати далі  
Архив: Мобільний комп’ютер студента

З 1 вересня до 31 листопада 2010 року університет приймає участь у програмі "Мобільний комп'ютер студента 2010". Ця програма реалізує в Україні елементи освітніх заходів, відомих у світі як державні програми сприяння студентам у придбанні індивідуальних комп’ютерних засобів навчання. Програма проводиться за сприяннім провідних світових компаній ASUS та Intel.

alt

Програма "Мобільний комп'ютер студента 2010" надає можливість придбати одну з трьох сучасних моделей справжніх ноутбуків ASUS X5DIJ, ASUS X52F або ASUS N61J зі значною персональною знижкою від їх ринкової вартості або оформити кредит на вигідних умовах: з переплатою 0%* на 8 місяців від Дельта банку чи на інший термін до 2 років. Розмір знижки на придбання ноутбуку становить від 760 до 1450 грн. і залежить від обраної моделі. Додатково всі учасники програми при придбанні ноутбука отримають сумку й мишку в подарунок.

Просмотров: 3 005 | Читати далі  
Архив: ІV Міжнародний науковий семінар “Методи підвищення ресурсу міських інженерних інфраструктур”
Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІV Міжнародного наукового семінару “Методи підвищення ресурсу міських інженерних інфраструктур”, присвячений 80-річчю Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, який відбудеться                   26-27 жовтня 2010 р.

На семінарі планується робота секцій:

-         методи оцінювання стану інженерних мереж;

-         інженерні інфраструктури міст та їх вплив на навколишнє середовище;

-         техногенні та природні аварії і катастрофи в системі інженерної інфраструктури, їх прогноз і управління ризиком;

-         методи ремонту і відновлення міських підземних газопроводів і тепломереж;

-         методи ремонту і відновлення мереж водопостачання та водовідведення;

-         сучасні споруди і технології  водопостачання та водовідведення

 

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.


Інформаційні матеріали (українською): ukr_2010.pdf [159.95 Kb] (cкачиваний: 152)

Інформаційні матеріали (російською): rus_2010.pdf [169.28 Kb] (cкачиваний: 148)

Правила оформлення: obrasez.pdf [77.57 Kb] (cкачиваний: 170)

Просмотров: 3 540 | Читати далі  
Архив: III Міжнародна науково-методична конференція «Впровадження кредитно-модульної системи очами студентів та викладачів»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-методичної конференції «Впровадження кредитно-модульної системи очами студентів та викладачів», яка відбудеться 18-20 травня 2010 р. у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури.
Просмотров: 5 671 | Читати далі  
Архив: Всеукраїнська науково-практична конференція “Ефективні організаційно-технологічні рішення та енергозберігаючіі технології в будівництві і реконструкції будівель та споруд”

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Ефективні організа­ційно-технологічні рішення та енергозберігаючі технології в будівництві і реконструкції будівель та споруд», яка відбудеться 20-21 квітня 2010 р. у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури.

 

На конференції планується розглянути питання:

 • - ефективні архітектурно-конструктивні рішення та новітні будівельні матеріали;
 • - організаційно-технологічні рішення будівництва і реконструкції будівель та споруд різного призначення;
 • - енерго- та ресурсозберігаючі технології в будівництві. Сучасне інсталяційне обладнання;
 • - сучасні засоби механізації будівельних процесів.

Скачати програму конференції можна тут: programma.pdf [442.72 Kb] (cкачиваний: 171)

Просмотров: 5 073 | Читати далі  
Архив: 65-та ювілейна науково-методична конференція
22-23 березня 2010 р. відбулася 65-та ювілейна науково-методична конференція Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Просмотров: 4 299 | Читати далі  
Архив: Редакційно-видавничий відділ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ:

 • здійснює  на основі пропозицій кафедр комплектування, затвердження і реалізацію планів видання навчально-методичної літератури;
 • виконує редагування відповідно до діючих стандартів запланованих авторських рукописів і готує їх оригінал-макети;
 • контролює оформлення методичної літератури та якісне виконання друкованої продукції відповідно до нормативних документів;
 • надає допомогу авторам у підготовці, оформленні та затвердженні до друку навчальних посібників на присвоєння їм грифа Мінвузу;
 • підтримує ділові зв’язки з Методичною радою університету і секцією редакційно-видавничої діяльності з питань контрольного рецензування та доцільності видання навчально-методичної документації;
 • готує рекомендації та інструкції, необхідні автору під час оформлення запланованої літератури до друку;
 • подає річні звіти й оперативні відомості для різноманітних інформацій про випуск друкованої продукції.
Просмотров: 4 382 | Читати далі  
Архив: Про відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні
ПЛАН ЗАХОДІВ Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури відповідно до Указу Президента України від 10.12.2008 р. №1152 „Про відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років"
Просмотров: 5 560 | Читати далі  
Архив: Олімпіада зі спеціальності "Промислове та цивільне будівництво"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №  1052  від 20.11.2009р.  Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури (ХДТУБА) призначений базовим навчальним закладом (ВНЗ) для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2009/2010 навчального року зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» (ПЦБ) серед студентів будівельних, технічних та аграрних ВНЗ освіти.


До участі у ІІ етапі Олімпіади допускаються тільки студенти четвертого курсу, які навчаються за напрямом підготовки «Будівництво» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та вибороли призові місця на І етапі Олімпіади у вищому навчальному закладі, де вони навчаються.

 

Заявку на участь у ІІ етапі Олімпіади та анкети переможців І етапу Олімпіади зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» в Вашому ВНЗ просимо направити не пізніше 1 березня 2010 р. за адресою:

 

61002, м. Харків, вул. Сумська, 40, Оргкомітет олімпіади зі спеціальності «ПЦБ».


Реєстрація учасників ІІ етапу Олімпіади та керівників студентських команд відбувається в холі ХДТУБА (вул. Сумська,  40)  11 травня 2010 р.  з 800 до 1800 год.

 

 

Завантажити лист-запрошення та анкету можна тут: olimpiada_pgs.rar [29.33 Kb] (cкачиваний: 208)

Просмотров: 4 646 | Читати далі  
Архив: ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

У серпні 1995 року з ініціативи Харківської обласної адміністрації та Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури було засновано Харківський ліцей будівництва та архітектури для здібних та обдарованих дітей міста та області.


Сьогодні наш ліцей - це унікальна «університетська» освіта, що надається за художньо-естетичним та технологічним профілями. До навчального плану ліцею, крім базових дисциплін, входять:

 • Основи підприємницької діяльності;
 • Основи комп'ютерних технологій;
 • Малюнок;
 • Живопис;
 • Основи архітектурної композиції.

Мова навчання в ліцеї - українська.

 

Наша адреса: Україна, 61002, м. Харків, вул. Артема, 48 Б, 5 поверх

Тел.: (057) 700-38-51

Liceysa@mail.ru
Просмотров: 10 508 | Читати далі  
Архив: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури

12 червня 1930 р. наказом Ради народних комісарів Української РСР №1340 на базі будівельного факультету Харківського технологічного інституту та архітектурного факультету Харківського технологічного інституту  та архітектурного факультету Харківського художнього інституту був створений Харківський інженерно-будівельний інститут. Згодом  інститут перетворився в могутній вищий навчальний заклад України. Визнанням високої якості підготовки фахівців, підтвердженням  високого рейтингу стало присвоєння йому в 1994 році статусу університету.


Пройшовши майже 80-річний шлях, університет став провідним навчально-науковим комплексом будівельного профілю в Україні. Він акредитований за вищим (четвертим) рівнем і сьогодні успішно готує бакалаврів, спеціалістів, магістрів, кандидатів та докторів наук переважно для Північно-східного регіону України. Він також успішно вирішує науково-технічні завдання  з формування та розвитку будівельного комплексу країни.

alt

За роки свого існування підготовлено і випущено понад 50 тис. фахівців і наукових кадрів. Зараз в університеті навчаються студенти і аспіранти із 33 країн світу. Про досить високий рівень підготовки фахівців свідчать дипломи переможців олімпіад і конкурсів дипломних проектів. За результатами міжнародних і Всеукраїнських конкурсів архітектурна школа ХДТУБА визнана провідною в Україні.


За роки свого розвитку в університеті сформувався потужний професорсько-викладацький склад. На сьогоднішній день в університеті  на 38 кафедрах працюють  518 викладачів, серед яких 347 чол. (70%) мають вчені ступені і звання, 52 чол. (10%) є професорами, докторами наук і 280 чол. (54%) - доцентами, кандидатами наук.  20 викладачів університету  є академіками і членами-кореспондентами різних галузевих академій наук,  14 чол.  мають  почесні звання  (герой України, народний архітектор, заслужений будівельник, заслужений архітектор, заслужений працівник вищої  школи, заслужений діяч науки і техніки, академік  Академії будівництва України, академік Інженерної академії України, відмінник освіти і т.д.).


В університеті ведеться підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів за 14 спеціальностями і 5 спеціалізаціями, успішно  реалізується ідея безперервної ступеневої підготовки кадрів.

Просмотров: 7 952 | Читати далі  
Архив: Практична підготовка студентів

Практика студентів є невід'ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (ХНУБА). Підготовка висококваліфікованих фахівців передбачає доповнення та закріплення на практиці набутих ними теоретичних знань.

 

Організація практичної підготовки студентів в університеті проводиться відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України № 93 від 08.04.1993 р. (із змінами, внесеними згідно з наказом Міносвіти № 351 (v0351281-94) від 20.12.1994 р.), Методичних рекомендацій по складанню програм практики студентів вищих навчальних закладів України (лист Міносвіти України № 3.1-5/97 від 14.02.96 р.), та розробленого на підставі цих нормативних документів Положення про проведення практик студентів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.

 

Практики студентів ХНУБА проводяться на базах будівельних підприємств, організацій, проектних інститутів, банків, страхових та інших компаній. Всі бази та види практик відповідають вимогам сучасних навчальних програм, та повністю забезпечені відповідними методичними вказівками, технічною, нормативною та спеціалізованою літературою.

Просмотров: 8 888 | Читати далі  
Архив: Реєстр державних закупівель

Відповідно листа МОН України №1/9-906 від 24.12.2009 на виконання постанови КМУ №1335 від 08.12.2009 оприлюднено реєстр державних закупівель ХДТУБА


 

Просмотров: 3 457 | Читати далі  
Архив: Правила прийому до ХДТУБА
На сторінці приймальної комісії оприлюднені правила прийому до Університету у 2010 році
Просмотров: 5 202 | Читати далі  
Архив: Зміни до Графіку навчального процесу
Відповідно наказу Ректора № 310 від 04.11.2009 внесені зміни до Графіку навчального процесу на 2009/2010 навчальний рік осіннього семестру.
Просмотров: 5 546 | Читати далі  
Архив: Навчальний процес призупинено

Відповідно наказу Ректора №307 від 31.10.2009, тимчасово, починаючи з 02.11.2009 призупинено навчальний процес терміном на три тижні.

На період тимчасового призупинення навчального процесу відміняється проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів в університеті та студентських гуртожитках.

Просмотров: 3 926 | Читати далі  
Архив: Навчально-виховна робота

Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури – багатофункціональний комплекс для підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів за 14 спеціальностями та 5 спеціалізаціями.


Створено умови для багатоступеневої освіти на 8 факультетах: будівельному,  архітектурному, санітарно-технічному, економіки та менеджменту, механіко-технологічному, заочному, довузівської підготовки, післядипломної освіти, а також для навчання  в обласному ліцеї. Близько 7000студентів навчається в ХДТУБА.


Завдання навчальної та наукової діяльності успішно вирішують 38 кафедр, 491 викладач, серед яких – 65 докторів наук та професорів, 282 кандидати наук та доценти, 14 лауреатів Державних  премій, 18 викладачів мають різноманітні почесні звання.

Просмотров: 4 293 | Читати далі  
Архив: Студентський клуб

В естетичному вихованні студентів університету важлива роль належить студентському клубу (директор – Андрій Володимирович Юдін).

Щорічно проводяться огляди-конкурси художньої самодіяльності університету: «Дебют», «Студентська весна», «Міс Університету», в кожному з яких беруть участь та виступають майже 100 студентів нашого університету.

Просмотров: 3 799 | Читати далі  
Архив: Відділ аспірантури

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра.

Підготовка аспірантів здійснюється на держбюджетній та контрактній основі з 26 спеціальностей.

Вступники подають на ім'я ректора такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів, список опублікованих наукових праць і винаходів або реферат, медичну довідку про стан здоров'я за формою № 286-у, посвідчення про складання кандидатських іспитів, копію диплома і складають вступні іспити із спеціальності, філософії, іноземної мови.

Просмотров: 3 532 | Читати далі  
Архив: Науково-дослідний сектор (НДС)

Основні завдання НДС:

 • виконання на замовлення галузей народного господарства науково-дослідних робіт з метою створення зразків машин, обладнання, устаткування, матеріалів, нових технологічних процесів, рішення важливих соціальних та екологічних завдань, удосконалення організації праці та управління;
 • організація впровадження результатів досліджень та розробок у виробництво та навчальний процес;
 • сприяння підвищенню якості підготовки фахівців і науково-педагогічних кадрів, зростанню кваліфікації професорсько-викладацького складу ВНЗ.
Просмотров: 6 822 | Читати далі  
Архив: Музейно-виставочний комплекс
Наш університет завжди славився поважним відношенням до свого історичного минулого, що  було нерозривно пов'язане з історією країни. Ні для кого не секрет, що розвиток економіки й виробничих сил прямо залежить від  роботи будівельного комплексу, рівень роботи будівельної індустрії багато в чому визначає соціальне здоров'я країни. Можна сказати, що історія будівництва - це жива історія нашої держави. Зі стін ХІБІ за 75 років його існування вийшли більше 50000 кваліфікованих фахівців, які склали цілу армію творців.  Славні традиції, сформовані у ВНЗ за минулі роки, є основою виховання нових поколінь молодих фахівців. Музей ХДТУБА, створений 5 років тому, акумулював у собі значний масив інформації з історії університету та будівельної галузі нашої країни. Фонди музею зберігають більше 2,5 тисяч предметів, що красномовно оповідають про час і про людей. Імена багатьох з діячів, чий творчий шлях пов'язаний з нашим університетом, увійшли в золотий фонд вітчизняної будівельної індустрії.
Просмотров: 3 534 | Читати далі  
Архив: Про бібліотеку
Бібліотека ХДТУБА є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом навчального закладу і забезпечує творами друку та іншими інформаційними матеріалами навчальний, науковий та виховний процеси університету. В своїй роботі бібліотека керується: Законом України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", затвердженого Постановою Верховної ради України від 27 січня 1995 року (Із змінами, внесеними згідно із Законами); Типовим положенням  про бібліотеку вищого закладу освіти України, затвердженого Наказом Міністерства освіти України № 155 від 30.04.98р.; Типовими правилами користування бібліотекою вищого закладу освіти, що поширюються на заклади освіти, які підпорядковані Міносвіти України, і наказу Міністерства освіти України №321 від 31.08.98 р.; Типовими правилами користування бібліотеками в Україні із змінами і доповненнями, затвердженими наказом Міністерства культури і мистецтв України від 25.05. 2001 № 319 і зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 22.06.2001 за № 538/5729; Типовим положенням  про бібліотеку ХДТУБА та Правилами користування бібліотекою ХДТУБА та іншими.
Просмотров: 4 351 | Читати далі  
Архив: Приймальна комісія

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

за держзамовленням та контрактом на стаціонарну та заочну форму навчання з наданням диплома державного зразка (рівень IV, ліцензія АВ № 498249 від 19.10.2009 р.)

 


ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

ФАКУЛЬТЕТИ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (тел. 7-000-115)
(рівень бакалавра - 4 роки, спеціаліста - 1 рік, магістра 1- рік)

 • Промислове і цивільне будівництво;
 • Гідротехнічне будівництво.

АРХІТЕКТУРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (тел. 7-000-486)
(рівень бакалавра - 4,5 роки, спеціаліста -1,5 роки, магістра -1,5 роки)

 • Архітектура будівель і споруд;
 • Архітектура будівель і споруд (спеціалізація: „Реконструкція та реставрація архітектурних об'єктів");
 • Дизайн архітектурного середовища;
 • Дизайн архітектурного середовища (спеціалізація: „Комп'ютерний дизайн").

САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (тел. 7-001-203)
(рівень бакалавра - 4 роки, спеціаліста - 1 рік, магістра - 1 рік)

 • Теплогазопостачання і вентиляція;
 • Теплогазопостачання і вентиляція (профілізація: „Облаштування родовищ природних газів");
 • Водопостачання та водовідведення;
 • Екологія та охорона навколишнього середовища.

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ (тел. 7-000-381)
(рівень бакалавра - 4 роки, спеціаліста -1 рік, магістра - 1 рік)

 • Менеджмент організацій;
 • Економічна кібернетика;
 • Економічна кібернетика (спеціалізація: „Економічна безпека");
 • Економіка підприємства;
 • Фінанси та кредит.

МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (тел. 7-001-207)
(рівень бакалавра - 4 роки, спеціаліста -1 рік, магістра - 1 рік)

 • Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів;
 • Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів;
 • Автоматизоване управління технологічними процесами.

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ ( тел. 7-000-593)

 • Промислове і цивільне будівництво;
 • Теплогазопостачання і вентиляція;
 • Водопостачання та водовідведення;
 • Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів;
 • Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів;
 • Менеджмент організацій;
 • Фінанси та кредит.

 

Просмотров: 10 013 | Читати далі  
Архив: ФАКУЛЬТЕТ ДОВУЗОВСКОЙ ПІДГОТОВКИ

Декан: доцент Ємець Ігор Михайлович.

 • Підготовче відділення
 • Підготовчі курси
Просмотров: 3 729 | Читати далі  
Архив: ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Декан: канд. техн. наук, доцент Сухоруков Генадій Іванович.

т. 7-000-828

 • Одержання другої вищої освіти.
 • Перепідготовка фахівців.
 • Підвищення кваліфікації за всіма будівельними спеціальностями.
 • Підвищення кваліфікації в Центрі дистанційної освіти.
Просмотров: 3 235 | Читати далі  
Архив: ЗАОЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан: канд. техн. наук, доцент Пугачов Олександр Федорович.

Тел. 7-000-593

 • Промислове і цивільне будівництво
 • Теплогазопостачання і вентиляція
 • Водопостачання і водовідведення
 • Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів
 • Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів
 • Менеджмент організацій
Просмотров: 3 478 | Читати далі  
Архив: МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан: канд. техн. наук, проф. Журавльов Юрій Володимирович.

Тел. 7-00-12-07

 • Технологія будівельних конструкцій, виробництв і матеріалів.
 • Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів.
 • Автоматизоване управління технологічними процесами.
Просмотров: 4 978 | Читати далі  
Архив: САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан: канд. техн. наук, доцент Шилін Віктор Володимирович.

т. 7-00-12-03

 • Теплогазопостачання і вентиляція (спеціалізація "Підготовка та переробка природного газу")
 • Водопостачання та водовідведення
 • Екологія
Просмотров: 7 369 | Читати далі  
Архив: ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

Декан факультету – канд. техн. наук, доцент Сироватський Олександр Анатолійович.
Заступник декана факультету – асистент, Садовніченко Олександр Вадимович.

На факультеті працюють 126 викладачів, з них 53 кандидати наук і доценти, 7 докторів наук та професорів.

Основним завданням факультету є підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів економічного профілю для різних галузей народного господарства. Найкращі випускники можуть продовжити навчання в аспірантурі.

На факультеті, крім лекційних та групових аудиторій діють 4 сучасних комп'ютерних класи, що мають вихід в Internet та з'єднані локальною мережею з обчислювальним центром університету.

Просмотров: 7 147 | Читати далі  
Архив: АРХІТЕКТУРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан: канд. техн. наук, доцент  Василенко Олександр Борисович.

Тел. 7-000-486

 • Архітектура будівель і споруд.
 • Архітектура будівель і споруд (спеціалізація "Реконструкція тареставрація архітектурних об'єктів")
 • Дизайн архітектурного середовища
 • Дизайн архітектурного середовища (спеціалізація "Комп’ютерний дизайн")
Просмотров: 10 368 | Читати далі  
Архив: БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Заснований 20 березня 1919 року.

Декан факультету: кандидат техн. наук, доц. Яковлєв Є.А.

На факультеті працює 112 викладачів, із яких 17 професорів. Більш 71% професорсько-викладацького складу мають вчені степені й вчені звання.

На факультеті 8 кафедр, із них 5 випускних.

Просмотров: 4 610 | Читати далі  
Архив: Євроатлантична інтеграція України

Декларація Бухарестського саміту Північноатлантичної ради НАТО на рівні глав держав та урядів, прийнята за участю Президента України В.А. Ющенка 3 квітня  2008 р., містить окремий параграф присвячений зверненню України щодо членства в НАТО. У документі, зокрема, зазначається таке: «НАТО вітає євроатлантичні прагнення України та Грузії щодо членства в НАТО. Ми погодилися сьогодні, що ці країни стануть членами НАТО».

В українському суспільстві поки що нема консенсусу стосовно базового питання євроатлантичної інтеграції нашої суверенної держави. Тому, виконуючи Державну цільову програму інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України, ми пропонуємо матеріали для аналізу та осмислення. 

Просмотров: 3 454 | Читати далі  
Архив: 20-29 жовтня 2009 р. Міжнародна конференція

У Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури з 20 по 29 жовтня 2009 р. буде проходити IV Міжнародна конференція "Ресурс і безпека експлуатації конструкцій будівель і споруд". Актуальність проведення конференції підтверджується цілим рядом постанов уряду які направлені на підвищення експлуатаційної надійності і підвищення ресурсу конструкцій будівель і споруд.

До основних проблем що будуть розглянуті на конференції слід віднести діагностику та методи оцінки технічного стану, та паспортизації будівель і споруд, вибір ефективних матеріалів та конструктивних рішень для підсилення, відновлення реконструкцій будівель і споруд, технологія і організація робіт на об'єктах різного призначення для підвищення їх залишкового ресурсу, техногенно-екологічні, енергетичні та екологічні аспекти цієї проблеми, машини і обладнання для виконання робіт, що підвищують залишковий ресурс конструкцій.

Серед членів оргкомітету та учасників конференції представники Німеччини, Швеції, Польщі, Росії та України.

 Матеріали конференції будуть надруковані у "Науковому віснику будівництва".

 

З вимогами до участі у конференції можна ознайомитись на сайті університету. conference2009.pdf [156.33 Kb] (cкачиваний: 167)
Просмотров: 3 461 | Читати далі  
Архив: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури

alt

У 1930 році на базі будівельного факультету Харківського технологічного інституту та архітектурного факультету Харківського художнього інституту був створений Харківський інженерно-будівельний інститут. Згодом інститут перетворився в могутній вищий навчальний заклад будівельного профілю України. Визнанням високої якості підготовки фахівців, підтвердженням високого рейтингу стало присвоєння йому в 1994 році статусу університету. Сьогодні ХДТУБА є одним з найбільших центрів будівельної науки України.

За роки свого існування підготовлено і випущено більш 50 тис. фахівців і наукових кадрів. Зараз в університеті навчаються студенти й аспіранти з 17 країн світу. Про досить високий рівень підготовки фахівців свідчать дипломи переможців олімпіад і конкурсів дипломних проектів. За результатами міжнародних і Всеукраїнських конкурсів дипломних проектів архітектурна школа ХДТУБА визнана провідною в Україні.

Сьогодні в університеті навчається близько 7000 студентів за 14 спеціальностями та 5 спеціалізаціями. Навчально-виховний процес здійснюють 491 викладач, серед яких 13% складають доктори наук, професори і 57% - кандидати наук, доценти. В університеті працюють 14 лауреатів Державних премій, 18 викладачів мають різноманітні почесні звання.

Університет плідно співпрацює з університетами Німеччини, Словаччини, Польщі, США, Китаю, Франції, Австрії, Італії, Індії, Росії.

Сьогодні робота колективу університету спрямована на формування нового покоління кваліфікованих фахівців будівельного, архітектурного, економічного профілів, готових до самостійної творчої праці.
Просмотров: 6 476 | Читати далі  
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА