Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: Мобільний комп’ютер студента

З 1 вересня до 31 листопада 2010 року університет приймає участь у програмі "Мобільний комп'ютер студента 2010". Ця програма реалізує в Україні елементи освітніх заходів, відомих у світі як державні програми сприяння студентам у придбанні індивідуальних комп’ютерних засобів навчання. Програма проводиться за сприяннім провідних світових компаній ASUS та Intel.

alt

Програма "Мобільний комп'ютер студента 2010" надає можливість придбати одну з трьох сучасних моделей справжніх ноутбуків ASUS X5DIJ, ASUS X52F або ASUS N61J зі значною персональною знижкою від їх ринкової вартості або оформити кредит на вигідних умовах: з переплатою 0%* на 8 місяців від Дельта банку чи на інший термін до 2 років. Розмір знижки на придбання ноутбуку становить від 760 до 1450 грн. і залежить від обраної моделі. Додатково всі учасники програми при придбанні ноутбука отримають сумку й мишку в подарунок.


Кожен студент, аспірант, викладач чи працівник університету, який бажає скористатись даною пропозицією, до 31 листопада 2010 року має отримати у обчислювальному центрі університету (головний корпус, кімн.507) один персональний Сертифікат, який дає йому право на знижку у спеціально відведених місцях роздрібного продажу. Кількість ноутбуків обмежена.


Більш детальну інформацію про акційні моделі ноутбуків можна отримати на сайтах організаторів акції: student.iteach.com.ua та student.asus.ua.

Учасники програми можуть також скористатись безпрецедентною можливістю придбати ноутбуки на умовах кредиту «0% переплати»* від партнера програми АТ «Дельта Банк».

Просмотров: 3 005
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА