Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан: доц. Шилін Віктор Володимирович


Кафедра водопостачання, каналізації та гідравліки - зав. кафедрою проф. Епоян Степан Михайлович
секція водопостачання та каналізації, секція гідравліки

Кафедра теплогазопостачання вентиляції та використання ТВЕР - зав. кафедрою проф. Редько Олександр Федорович.

Кафедра безпеки життєдіяльності та інженерної екології - зав. кафедрою проф. Шеренков Ігор Аркадійович.

Санітарно-технічний факультет надає освіту за трьома спеціальностями університету (освітньо-кваліфікаційні рівні - бакалавр (4 роки), спеціаліст (5 років), магістр (5-6 років)).

Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури (засновано у 1930 р.) акредитація - IV рівегіь (ліцензія - АА №626874 від 24.11.2003) факультети - будівельний; архітектурний; економіки та менеджменту; санітарно-технічний; механіко-технологічний; заочний; військової підготовки довузівської підготовки; післядипломної освіти, форми навчання - в університеті ведеться навчання за держзамовленням та контрактом по стаціонарній, заочній та дистанційній формі з наданням диплому державного зразку. У вузі є військова кафедра (6 спеціальностей), матеріально-технічна база: 3 навчальні корпуси, лабораторії з сучасним обладнанням, Центр електронних комунікацій та комп'ютерні класи, що обладнані більш ніж 300 комп'ютерами та підключені до Internet, бібліотека на 600 000 примірників, продовження освіти в університеті є можливість отримати другу вищу освіту за 2 спеціальностями, а також закінчити аспірантуру за 13 спеціальностями. умови відпочинку, університет має два гуртожитки, 5 закладів громадського харчування, спортзал, 4 тренажерні зали, регулярно проводяться спартакіади.

 

Спеціальність 7.092601 "Водопостачання та водовідведення" (Напрям підготовки "Водні ресурси").

Здійснює випуск фахівців кафедра Водопостачання, Каналізації та Гідравліки.

  • Спеціалісти працевлаштовуються у проектних і науково дослідних інститутах, у виробничих, будівельних, експлуатаційних організаціях та підприємствах комунального господарства, в спеціалізованих фірмах різних форм власності;
  • Своїми знаннями та практичним досвідом готові поділитись висококваліфіковані фахівці серед яких 8 професорів та докторів наук, 12 доцентів та кандидатів наук, 5 академіків, З співробітники мають почесні звання;
  • У розпорядженні кафедри дві спеціалізовані лабораторії з сучасним обладнанням, комп'ютерний проектно-методичний кабінет, регулярно поновлюється склад навчальної та методичної літератури;
  • Кафедра має давні дружні зв'язки з провідними інститутами та підприємствами своєї галузі, філії кафедри працюють на ТВО "Хакрівкомунпромвод" та ДКП "Харківкомуночиствод";
  • Студенти проходять практику па провідних підприємствах комунального господарства ТВО "Хакрівкомунпромвод" та ДКП "Харківкомуночиствод", проектних, наукових та виробничих організаціях;
  • На кафедрі ведеться підготовка аспірантів за двома спеціальностями.


Спеціальність 7.092608 Теплогазопостачання та Вентиляція (Напрям підготовки „Будівництво")

Здійснює випуск фахівців кафедра Теплопостачання, Вентиляції та використання теплових вторинних енергоресурсів. Кафедра заснована в 1930 році і є однією з найстаріших кафедр Університету. Багаторічні традиції Університету, великий досвіт роботи викладачів високої кваліфікації, які з великою увагою відносяться до кожного студента поможуть Вам "увійти в життя" з добрими теоретичним знанням і практичними навичками, що так потрібні в теперішніх життєвих умовах.

Кафедра подає для навчання аудиторії, лабораторні із сучасним обладнанням, лабораторними стендами. На кафедрі є в наявності нормативна і технічна документація, що потрібна для вивчення дисциплін. На кафедрі: викладають висококваліфіковані викладачі: 5 - докторів наук і професорів 20 - кандидатів технічних наук і доцентів, 3 - академіка.

Щорічно студенти проходять виробничу практику на підприємствах і установах, що мають добру науково-технічну базу, під керівництвом наших викладачів і фахівців.

Випускники нашої кафедри улаштовуються на роботу в газові підприємства м. Харкова і області, на підприємствах теплових мереж (ОПО "Харківтеплоенерго", КП "Харківські теплові мережі", а також обласні теплові мережі), проектні інститути, будівельні організації різних форм власності. Багато наших фахівців, що закінчили Університет за спеціальністю 7.092608 працюють за кордоном.

 

Спеціальність - 7.070801 Екологія
(Напрям підготовки „Екологія")

Здійснює випуск фахівців кафедра Безпеки життєдіяльності та інженерної екології. У складі кафедри 1 доктор технічних наук, професор та 7 кандидатів наук, доцентів. У процесі навчання кафедра використовує науково-дослідну лабораторію з екології, лабораторії охорони праці га інженерної екології, кабінет обчислювальної техніки.

Фахівці готуються до професійної діяльності з вирішення проблем екології в різних галузях народного господарства, в тому числі в будівельній індустрії, з метою забезпечення відповідного рівня життєдіяльності людства та охорони навколишнього середовища, призначені для роботи в промислових, підприємницьких та комерційних службах різних форм власності.

Просмотров: 7 268
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА Космолот kosmolot.games играть в лучшие игровые слот автоматы в Украине