Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Декан факультету: канд. техн. наук, проф. Журавльов Юрій Володимирович


Десятки вищих навчальних закладів готові прийняти Вас у свої ряди. Як же зорієнтуватися в цьому різноманітті і вибрати саме ту спеціальність, що повинна стати справою усього вашого життя.

Останнім часом нехай і повільно, але неухильно, змінюється характер забудови міст і селищ нашої країни. Старі ветхі будинки перетворюються в красиві сучасні будинки, будуються нові будинки, які возводяться по передових технологіях. Основна заслуга в цьому фахівців, що одержали й одержують вищу освіту на механіко-технологічному факультеті ХДТУБА навчального закладу вищого IV рівня акредитації.

Навчально-виховний процес і науково-дослідна робота на факультеті координується деканатом, ученою радою і радою по науковій праці студентів. У навчальному процесі в даний час вирішуються задачі по інтеграції молодих фахівців у нову економічну політику України: студенти на другому курсі здобувають робочі професії, проводиться безперервна економічна, екологічна, комп'ютерна і язикова підготовка, інтереси майбутніх фахівців враховуються при профілізації навчання по спеціальностях на старших курсах (кожна з випускаючих кафедр має по три профілізації). Кафедри мають гарну матеріальну учбово-лабораторну базу, що дозволяє підтримувати високий рівень підготовки фахівців, зокрема, калориметричний центр кафедри ФХМ і ТСМІ, комп'ютерний центр автоматизованого проектування кафедри МБП, постійно розширюється база кафедри АВП.

Виховна робота на факультеті здійснюється деканатом і кураторами академічних груп у рамках загальної концепції університету. Студенти активно беруть участь у художній самодіяльності, організовано відвідують музеї, театри, беруть участь у спортивних заходах студенти факультету неодноразово ставали переможцями університетських спартакіад і призерами змагань обласного і республіканського рівнів. На факультеті регулярно виходить стінна газета "Марка-2000" і її комп'ютерний додаток "Студентський меридіан".

Всі іногородні студенти факультету забезпечені житлом у гуртожитку по вулиці Клочковскій, 220, де маються нормальні умови для навчання і відпочинку, є актовий і спортивний зали, де проходять дискотеки, зустрічі з керівництвом університету, спортивні заходи.

На кафедрах факультету ефективно працює аспірантура, де навчаються магістри і майбутні наукові співробітники і викладачі університету. Сподіваємося, що одержавши спеціальність на механіко-технологічному факультеті ХДТУБА, Ви не обдуритеся у своїх чеканнях і у Вашій особі наша держава одержить прекрасних, висококваліфікованих фахівців, що своїми знаннями й умінням перетворять вигляд міст, селищ і сіл України, ближнього і далекого зарубіжжя.

 

Історія факультету

Механіко-технологічний факультет Харківського державного технічного університету будівництва й архітектури (ХДТУБА) утворений у травні 1971 року за рішенням колегії Міністерства вищої і середньої фахової освіти УРСР від 13 квітня 1971 року з метою удосконалювання підготовки фахівців для будівельної індустрії країни в структурі Харківського інженерно-будівельного інституту (ХІБІ).

В даний час до складу факультету входить сім кафедр: механізації будівельних процесів (МБП), фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів і виробів (ФХМ і ТБМІ), автоматизації виробничих процесів (АВП), загальної хімії, українознавства і політології, філософії й іноземних мов.

Кафедри факультету поєднують у собі 113 штатних викладача, серед яких 16 докторів наук і професорів, 56 кандидатів наук і доцентів, 41 старших викладачів і асистентів, що являє собою значний потенціал для багаторівневої підготовки бакалаврів, фахівців і магістрів по трьох спеціальностях.

 

Спеціальністі

Спеціальність «Устаткування хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів»
Напрямок підготовки: «Інженерна механіка».
Спеціалізація: технологічні комплекси для виробництва залізобетонних виробів; технологічні комплекси для виробництва стінних матеріалів; технологічні комплекси для виробництва в'язких матеріалів.
Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр, фахівець, магістр.

Спеціальність «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»
Напрямок підготовки: Будівництво.
Спеціалізація: технологія виробництва збірного і монолітного залізобетону; технологія виробництва стінних, ізоляційних і лицювальних матеріалів; ремонт і експлуатація будинків і споруджень; Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр, фахівець, магістр.

Спеціальність «Автоматизоване керування технологічними процесами»
Напрямок підготовки: Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології.
Спеціалізація: автоматизація виробництва підприємств будівельної індустрії; автоматизація систем теплогазопостачання і вентиляції; автоматизація систем водопостачання і каналізації.
Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр, фахівець, магістр.

Просмотров: 4 938
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА