Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: Музейно-виставочний комплекс

Наш університет завжди славився поважним відношенням до свого історичного минулого, що  було нерозривно пов'язане з історією країни. Ні для кого не секрет, що розвиток економіки й виробничих сил прямо залежить від  роботи будівельного комплексу, рівень роботи будівельної індустрії багато в чому визначає соціальне здоров'я країни. Можна сказати, що історія будівництва - це жива історія нашої держави. Зі стін ХІБІ за 75 років його існування вийшли більше 50000 кваліфікованих фахівців, які склали цілу армію творців.  Славні традиції, сформовані у ВНЗ за минулі роки, є основою виховання нових поколінь молодих фахівців. Музей ХДТУБА, створений 5 років тому, акумулював у собі значний масив інформації з історії університету та будівельної галузі нашої країни. Фонди музею зберігають більше 2,5 тисяч предметів, що красномовно оповідають про час і про людей. Імена багатьох з діячів, чий творчий шлях пов'язаний з нашим університетом, увійшли в золотий фонд вітчизняної будівельної індустрії.

alt

Стаціонарна експозиція музею складається з 4-х тематичних розділів, які відповідають періодизації історії ХДТУБА. Перший розділ (1930-1941р.р.) присвячений створенню й початковому становленню ХІБІ. Другий розділ (1941-1945) розповідає про історію ХІБІ періоду війни. Третій розділ (1945-1991р.р.) висвітлює розвиток нашого ВНЗ в післявоєнні роки. Четвертий розділ (1991-2005р.р.) розкриває життя університету в період незалежності України.

Особлива увага в роботі музею приділяється роботі зі студентством. Сьогодні наше головне завдання охопити у своїй екскурсійній роботі кожного студента університету. Це завдання успішно виконується разом з деканатами й кураторами академічних груп.

alt

Музей активно займається пошуковою роботою, завдяки якій ми за останні роки поповнили свої фонди десятками унікальних експонатів.

При музеї активно функціонує студентський воєнно-історичний клуб «Вітязь», головним завданням якого є виховання у студентів почуття патріотизму й поваги до історії нашої Батьківщини.

alt

Просмотров: 3 533
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА