Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: Студентський клуб

В естетичному вихованні студентів університету важлива роль належить студентському клубу (директор – Андрій Володимирович Юдін).

Щорічно проводяться огляди-конкурси художньої самодіяльності університету: «Дебют», «Студентська весна», «Міс Університету», в кожному з яких беруть участь та виступають майже 100 студентів нашого університету.

Огляд-конкурс «Студентська весна»

За останні роки в студентському клубі університету були створені й успішно виступали на різноманітних майданчиках такі колективи як і естрадно-музична група «Фрагмент–А», колективи бальних танців «Гармонія» й «Силует», народного танцю «Барвінок», естрадного танцю «Модерн», «Сфера», «Реванш», театрів-студій «Комікс» та «Автограф», команда КВК «Три до одного». Внаслідок високого рівня виступів багато колективів й окремих виконавців є лауреатами, дипломантами шоу-конкурсів нашого міста й інших міст нашої країни, деякі з них неодноразово досягли успіхів в цьому напрямку.

Наприкінці 1998 року був створений університетський Джаз оркестр «7+1», що об’єднав жагуче люблячих музику людей. Одним з учасників Джаз оркестру є проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Д.Ф. Гончаренко. Оркестр упевнено заявив про себе у нашому місті та на Харківському телебаченні.

Виступ Джаз оркестру «7+1»

Студентський клуб активно приймає участь у суспільно-культурному житті університету, протягом навчального року бере участь у підготовці і проведенні більш ніж 30 концертних заходів.

Студентський клуб переслідує головну мету – всю роботу художньої самодіяльності направити на розвиток творчих здатностей, задоволення потреб й інтересів студентів, виховання високих естетичних смаків, розвиток почуття прекрасного, виховання любові до мистецтва.

Концерт присвячений 75-й річниці ХДТУБА Огляд-конкурс «Міс Університету»

 

Просмотров: 3 798
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА