Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури

alt

У 1930 році на базі будівельного факультету Харківського технологічного інституту та архітектурного факультету Харківського художнього інституту був створений Харківський інженерно-будівельний інститут. Згодом інститут перетворився в могутній вищий навчальний заклад будівельного профілю України. Визнанням високої якості підготовки фахівців, підтвердженням високого рейтингу стало присвоєння йому в 1994 році статусу університету. Сьогодні ХДТУБА є одним з найбільших центрів будівельної науки України.

За роки свого існування підготовлено і випущено більш 50 тис. фахівців і наукових кадрів. Зараз в університеті навчаються студенти й аспіранти з 17 країн світу. Про досить високий рівень підготовки фахівців свідчать дипломи переможців олімпіад і конкурсів дипломних проектів. За результатами міжнародних і Всеукраїнських конкурсів дипломних проектів архітектурна школа ХДТУБА визнана провідною в Україні.

Сьогодні в університеті навчається близько 7000 студентів за 14 спеціальностями та 5 спеціалізаціями. Навчально-виховний процес здійснюють 491 викладач, серед яких 13% складають доктори наук, професори і 57% - кандидати наук, доценти. В університеті працюють 14 лауреатів Державних премій, 18 викладачів мають різноманітні почесні звання.

Університет плідно співпрацює з університетами Німеччини, Словаччини, Польщі, США, Китаю, Франції, Австрії, Італії, Індії, Росії.

Сьогодні робота колективу університету спрямована на формування нового покоління кваліфікованих фахівців будівельного, архітектурного, економічного профілів, готових до самостійної творчої праці.
Просмотров: 6 437
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА