Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

У серпні 1995 року з ініціативи Харківської обласної адміністрації та Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури було засновано Харківський ліцей будівництва та архітектури для здібних та обдарованих дітей міста та області.


Сьогодні наш ліцей - це унікальна «університетська» освіта, що надається за художньо-естетичним та технологічним профілями. До навчального плану ліцею, крім базових дисциплін, входять:

  • Основи підприємницької діяльності;
  • Основи комп'ютерних технологій;
  • Малюнок;
  • Живопис;
  • Основи архітектурної композиції.

Мова навчання в ліцеї - українська.


В ліцеї працює колектив висококваліфікованих вчителів, провідні викладачі університету будівництва та архітектури, сумісна робота яких спрямована на виховання майбутніх архітекторів та дизайнерів в архітектурному середовищі, менеджерів, інженерів-будівельників, екологів, спеціалістів з економічної кібернетики, фінансистів та інших.


Очолює ліцей «Відмінник народної освіти», «Вчитель методист», «Спеціаліст вищої категорії» Любов Федорівна Макєєва.


Високий рівень навчання в ліцеї досягається впровадженням сучасних методик і технологій, нових науково-педагогічних ідей, послідовністю навчання від старшої школи до університету з використанням науково-педагогічного потенціалу й матеріально-технічної бази університету будівництва та архітектури. Проводяться відкриті уроки, предметні декади, захисти проектів.

 

У ліцеї розроблена система роботи з обдарованими дітьми, створена програма виявлення особистості учнів, за допомогою наукового товариства ліцеїстів. Завданням якого є виявлення, розвиток та сприяння формуванню творчого ставлення до навчання, стимулювання додатковій освіті, навчання методам і прийомам наукових досліджень, сприяння розвитку культури через пізнання законів композиції, розуміння ролі художнього образу, його емоційної оцінки та власної діяльності в усіх видах мистецтва. Серед учнів ліцею є дійсні члени МАН, переможці олімпіад та різноманітних конкурсів. Щорічно учні ліцею проводять персональні творчі виставки на різних рівнях.


Для ліцеїстів створені всі умови не тільки для успішного навчання, а й для відпочинку. Ліцеїсти беруть участь у різних конкурсах, фестивалях, святах.


З метою вивчення історії та архітектури України в ліцеї організовуються екскурсії в різні міста України: Ялту, Одесу, Львів, Київ, Полтаву, Святогорск, Севастополь, тощо.


Велика увага приділяється спорту. Ліцеїсти займаються футболом, баскетболом та іншими видами спорту.


Проводять спортивні свята, дні здоров'я.


В ліцеї працює клуб «Ліцеїст», який є органом учнівського самоврядування. Основною метою клубу є організація цікавого та змістовного дозвілля. Учні, які беруть участь в організації роботи клубу, залучаються до керівництва ліцеєм та до вирішення важливих питань на всіх рівнях.


Набір учнів до ліцею проводиться згідно «Правил конкурсного прийому учнів до Харківського ліцею будівництва та архітектури». В ліцей приймаються учні, які успішно закінчили середню школу І - ІІІ ступеня, незалежно від місця проживання. Набір у ліцей проводиться у 10 класи. Зарахування учнів здійснюється на конкурсній основі за результатами конкурсних іспитів з урахуванням результатів успішності за базову загальну середню освіту. Конкурсні випробування для учнів проводяться з таких навчальних предметів: технологічний профіль - математика (письмово), українська мова (диктант); художньо-естетичний профіль - українська мова (диктант), малюнок та живопис.

 

Наша адреса:

Україна, 61002, м. Харків, вул. Артема, 48 Б, 5 поверх

Тел.: (057) 700-38-51

Liceysa@mail.ru

Просмотров: 10 507
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА