Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: Олімпіада зі спеціальності "Промислове та цивільне будівництво"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №  1052  від 20.11.2009р.  Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури (ХДТУБА) призначений базовим навчальним закладом (ВНЗ) для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2009/2010 навчального року зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» (ПЦБ) серед студентів будівельних, технічних та аграрних ВНЗ освіти.


Олімпіада проводиться з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації її творчих здібностей, інтенсифікації та вдосконалення навчально-методичної роботи, підвищення якості підготовки фахівців будівельної галузі.


До участі у ІІ етапі Олімпіади допускаються тільки студенти четвертого курсу, які навчаються за напрямом підготовки «Будівництво» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та вибороли призові місця на І етапі Олімпіади у вищому навчальному закладі, де вони навчаються. Конкурс проводиться за особистим заліком.


Кількісний склад (команда) учасників ІІ етапу Олімпіади становить  два  студента від кожного навчального закладу. Побудова, характер та тематика питань, що виносяться на  конкурсні тури змагань учасників Олімпіади, в цілому відповідають структурам, які були запропоновані на попередній Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «ПЦБ». Зберігається також методика оцінки відповідей студентів і підведення підсумків конкурсу на ІІ етапі Олімпіади.


На письмові тури змагань виносяться 9 навчальних дисциплін: архітектура будівель та споруд, будівельне матеріалознавство, металеві конструкції, залізобетонні конструкції, основи і фундаменти, будівельна механіка, технологія будівельного виробництва, організація будівництва, економіка будівництва, опір матеріалів. Детально ознайомитися з тематикою Олімпіади можна на сайті університету: www.kstuca.Kharkov.ua.


Якщо відповідні кафедри Вашого вищого навчального закладу бажають взяти участь у формуванні завдань письмових конкурсних турів, необхідно надіслати пропозиції конкурсних завдань до ХДТУБА не пізніше 20 березня 2010 р. з варіантами відповідей та критерієм оцінок (в балах) як кожної відповіді, так і окремих їх розділів. Остаточне рішення щодо включення пропозиції в конкурсні завдання приймає оргкомітет Олімпіади.

 

Склад журі ІІ етапу Олімпіади буде формуватися з провідних науково-педагогічних співробітників базового вищого навчального закладу (ХДТУБА).  Також до складу журі будуть включені керівники студентських команд, що беруть участь у ІІ етапі Олімпіади. Для попереднього формування журі просимо проінформувати оргкомітет Олімпіади щодо бажань керівників студентських команд увійти до складу журі (з зазначенням дисципліни).


           

ІІ етап Олімпіади буде проведений у період з 11 по 14 травня 2010 р.


Запрошуємо до участі в Олімпіаді студентів і керівника, який очолюватиме команду Вашого ВНЗ.

 

Витрати на відрядження студентів і керівник, який очолює команду для участі у ІІ етапі Олімпіади, здійснюються ВНЗ, в яких вони навчаються.

 

Матеріально-технічне забезпечення ІІ етапу Олімпіади здійснюється Харківським державним технічним університетом будівництва та архітектури.

 

Заявку на участь у ІІ етапі Олімпіади та анкети переможців І етапу Олімпіади зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» в Вашому ВНЗ просимо направити не пізніше 1 березня 2010 р. за адресою:

61002, м. Харків, вул. Сумська, 40, Оргкомітет олімпіади зі спеціальності «ПЦБ».

 

Реєстрація учасників ІІ етапу Олімпіади та керівників студентських команд відбувається в холі ХДТУБА (вул. Сумська,  40)  11 травня 2010 р.  з 800 до 1800 год.

 

Кожний студент -  учасник повинен мати при собі паспорт, студентський білет, залікову книжку, свій ідентифікаційний код, посвідчення про відрядження й анкету учасника ІІ етапу Олімпіади.

 

Кожний керівник студентської команди повинен мати при собі паспорт та посвідчення про відрядження.

 

Для студентів і керівників команд під час проведення Олімпіади ХДТУБА пропонує місця у студентських гуртожитках.

 

Придбання білетів на зворотній проїзд членів Вашої команди ХДТУБА не забезпечується.

 

За довідками звертатися за тел.:

 8-057-700-01-15  (Штаб Олімпіади - деканат будівельного факультету, декан канд. техн. наук, доц. Є.А. Яковлєв);

 8-057-7000-240   (Голова оргкомітету, д-р. техн. наук, проф. Д.Ф. Гончаренко).

 

Проїзд до Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури в м. Харкові:

-   від Південного вокзалу - метрополітен, станція «Університет» (Салтівська лінія Харківського метрополітену);

-   від Центрального автовокзалу - метрополітен, станція «Університет» (Салтівська лінія  Харківського метрополітену);

-   від автовокзалу Харків-Левада  - метрополітен, станція «Університет» (Салтівська лінія  Харківського метрополітену).

 

 

Завантажити лист-запрошення та анкету можна тут: olimpiada_pgs.rar [29.33 Kb] (cкачиваний: 208)
Просмотров: 4 646
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА