Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Заснований 20 березня 1919 року.

Декан факультету: кандидат техн. наук, доц. Яковлєв Є.А.

На факультеті працює 112 викладачів, із яких 17 професорів. Більш 71% професорсько-викладацького складу мають вчені степені й вчені звання.

На факультеті 8 кафедр, із них 5 випускних.

Інформаційний буклет про будівельний факультет у форматі PDF можна завантижити buklet_pgs.pdf [187.15 Kb] (cкачиваний: 174)

 

КАФЕДРА ІНЖЕНЕРНОЇ ГЕОДЕЗІЇ

Завідуючий кафедрою кандидат технічних наук, доцент Наливайко Т. А. Кафедра веде підготовку спеціалістів в області інженерної геодезії на всіх етапах проектування будівництва та реконструкції інженерних споруд а також в питаннях земельного кадастру.

 

КАФЕДРА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ

Завідуючий кафедрою доктор технічних наук професор Бабушкін В.І. Майбутні спеціалісти отримують знання по дисциплінах "будівельні матеріали", "будівельне матеріалознавство", "захист будівельних конструкцій від корозії"..

 

КАФЕДРА БУДІВЕЛЬНОЇ І ТЕОРЕТИЧНОЇ МЕХАНІКИ

Завідуючий кафедрою доктор фізико математичних наук професор Мироненко М. І. Кафедра надає фундаментальну підготовку в області теоретичної і будівельної механіки. Знання отримані на цій кафедрі являються базою при вивченні теорії розрахунку всіх будівельних конструкцій.

 

КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА (ВИПУСКНА)

Завідуючий кафедрою кандидат економічних наук професор Дружинін А. В. Кафедра дає знання в області управління організації виробництва, прийняття рішень в умовах ринкової економіки і ставить задачу перед спеціалізацій „Управління в будівництві” навчити організовували будівельне підприємство, керувати виробництвом і людьми, будувати якісно, в сірок, з максимальним прибутком, володіти основами маркетингу, бізнес-плануванням, управлінням проектами.

 

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА (ВИПУСКНА)

Завідуючий кафедрою кандидат технічних наук професор Гаєвой О. Ф. Кафедра навчає технологіям: будівельних процесів, будівельного виробництва, підведення будівель і споруд, реконструкції і технічного переозброєння. Вона формує у майбутнього інженера-будівельника систему знань для створення нової будівельної продукції у вигляді закінчених будівельних споруд.

 

КАФЕДРА МЕТАЛЕВИХ І ДЕРЕВ’ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ (ВИПУСКНА)

Завідуючий кафедрою кандидат технічних наук доцент Перетятько Ю. Г. Кафедра проводить наукові дослідження, проектну розробку і впровадження нових ефективних конструктивних форм стержневих і просторових систем будівель і споруд із металу, деревини і пластмас.

 

КАФЕДРА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ І КАМ'ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ (ВИПУСКНА)

Завідуючий кафедрою доктор технічних наук професор Шагін О. Л. Кафедра веде підготовку спеціалістів в області дослідження, розрахунку і проектування залізобетонних і кам’яних конструкцій для підведення нових і реконструкції існуючих будівель і споруд з використанням традиційних і принципово нових конструкцій технологічних рішень і матеріалів.

 

КАФЕДРА ОСНОВ, ФУНДАМЕНТІВ І ПІДЗЕМНИХ СПОРУД (ВИПУСКНА)

Завідуючий кафедрою доктор технічних наук професор Лучковський І. Я. Студенти після вивчення дисциплін, що викладаються на кафедрі, знають як проектувати та будувати фундаменти різноманітних будівель і споруд і безаварійно їх експлуатувати у будь-яких інженерно-геологічних умовах.

 

АСПІРАНТУРА

На факультеті працює аспірантура на всіх кафедрах за всіма будівельними спеціальностями, а також спеціалізована Вчена Рада по захисту кандидатських та докторських дисертаційних робіт.

 

Просмотров: 4 577
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА