Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Архив: АРХІТЕКТУРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Спеціальності:

• Архітектура будівель і споруд
• Архітектура будівель і споруд (спеціалізація «Реконструкція і реставрація архітектурних об'єктів»)
• Дизайн архітектурного середовища

З цих спеціальностей Університет надає кваліфікацію БАКАЛАВРА, СПЕЦІАЛІСТА, МАГІСТРА. Випускники архітектурного факультету отримують право працювати на посадах архітекторів і старших архітекторів у державних і приватних проектних бюро, в міських, обласних і районних архітектурних управліннях, як викладачі вищих навчальних закладів.
• Випуск архітекторів зі спеціальності «Архітектура будівель і споруд» здійснює КАФЕДРА АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ.
• Випускаюча КАФЕДРА РЕКОНСТРУКЦІЇ і РЕСТАВРАЦІЇ АРХІТЕКТУРНИХ ОБ'ЄКТІВ розробляє теоретичні основи і методичні принципи реставрації пам'ятників архітектури і реконструкції історичного міського середовища. Зав. кафедрою кандидат архітектури, доцент К. Т. Черкасова.
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА здійснює випуск архітекторів з даної спеціальності і веде наукові дослідження з середовищного і ландшафтного дизайну, архітектурної ергономіки та композиції. На кафедрі діють лабораторія ергодизайну та кабінет дизайну. Зав. кафедрою доктор архітектури, професор В. П. Мироненко.
КАФЕДРА УРБАНІСТИКИ веде дослідження з проблем розвитку міст і регіонів, систем розселення, соціології міста. Зав. кафедрою ректор університету, академік Української академії архітектури, доктор архітектури, професор Ю. М. Шкодовський.
КАФЕДРА ОСНОВ АРХІТЕКТУРИ забезпечує початкову підготовку з архітектурного проектування та об'емно-просторової композиції, а також веде курси історії і теорії архітектури. Кафедра веде дослідження з проблем історії архітектури та методологи архітектурної освіти. На кафедрі діють творча учбова майстерня пошукового проектування та лабораторія урбаністики та регіонального розвитку. Зав. кафедрою академік Української муніципальної академії, кандидат архітектури, доцент О. П. Буряк.
КАФЕДРА АРХІТЕКТУРНИХ КОНСТРУКЦІЙ веде підготовку студентів і наукові дослідження сучасних архітектурно-конструктивних систем і будівельної фізики. Зав. кафедрою кандидат технічних наук, доцент В. В. Калюжний.
• Професійну підготовку з малюнку, живопису, скульптури і декоративно-прикладного мистецтва студенти-архітектори отримують на КАФЕДРІ ОБРАЗОТВОРЧОГО І ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА. Наукова спеціалізація кафедри - архітектурна колористика і теорія знакових систем в архітектурі. Зав. кафедрою доктор архітектури, академік Української академії архітектури, професор В. Й. Кравець.
КАФЕДРА ГРАФІКИ забезпечує підготовку з курсу «Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка». При вивченні курсу широко використовуються ПЕОМ, сучасні комп'ютерні технології і програмне забезпечення. Основна тема науково-дослідної роботи кафедри - «Геометричне моделювання простору». Зав. кафедрою кандидат технічних наук, доцент О. О. Печерцев.
Кафедра веде дослідження з методики об'ємного і композиційного моделювання, методики архітектурного проектування об'єктів зі складною планувальною структурою. Зав. кафедрою кандидат технічних наук, доцент О. Б. Василенко.

На факультеті ведеться підготовка аспірантів зі спеціальності «Теорія архітектури. Реставрація пам'ятників архітектури».
Просмотров: 10 220
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА Замечательное сотрудничество - Аренда лесов - arenda lesov ua, лучшие цены.