Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Громадська діяльність: Шефська допомога
Згідно з розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації "Про організацію шефської допомоги вищих навчальних закладів Харківського вузівського центру районам області та містам обласного значення" та з ініціативи вищих навчальних закладів щодо надання шефської допомоги школам інтернатам за ХНУБА був закріплений Краснокутський район і, зокрема, Краснокутський дитячий дошкільний будинок для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.

На виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації "Про організацію шефської допомоги вищих навчальних закладів Харківського вузівського центру районам області та містам обласного значення" адміністрацією ХНУБА було підготовлено ряд організаційних заходів, направлених на забезпечення якісного надання шефської допомоги, а також було визначено напрямки проведення даної роботи. Згідно з цими документами шефська допомога здійснюється у двох напрямках: проведення профорієнтаційної роботи в Краснокутському районі та підтримання шефських стосунків з Краснокутським дитячим дошкільним будинком для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.


За визначеними напрямками протягом року постійно проводиться плідна робота. Представники колективу університету беруть участь та допомагають адміністрації дитячого будинку в організації таких різноманітних святкових заходів, як Новорічні та різдвяні свята, свято Миколая, випускні ранки, міжнародний день захисту дітей та інші. Крім того, членами приймальної комісії університету щорічно проводяться бесіди з випускниками шкіл району в приміщені Краснокутської гімназії.


Просмотров: 5 366
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА