Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Громадська діяльність: Рада ветеранів ХНУБА

З метою соціального захисту ветеранів та забезпечення їх участі в житті університету створена ветеранська організація ХНУБА - Рада Ветеранів.

 

 

Рада ветеранів ХНУБА

 

Рада ветеранів в ХНУБА існує вже понад 65 років, розпочавши свою роботу ще у післявоєнні роки. Стимулом до створення такої громадської організації було присвоєння звання Героя Радянського Союзу (нажаль посмертно), викладачу військової кафедри Райнбергу Яну Людвіговичу.


Протягом 65-ти післявоєнних років воєно-патріотичним вихованням студентської молоді, опікувалися співробітники та викладачі - ветерани (учасники бойових дій), передаючи молодому поколінню держави свій життєвий та професійний досвід.


Сьогодні Раду ветеранів ХНУБА очолює полковник у відставці Черненко Олександр Іванович. До її складу входять професори, доценти, співробітники навчально-допоміжного складу, які брали участь у Великій Вітчизняній Війні, виконували свій інтернаціональний обов'язок в Афганістані та інших військових конфліктах, діти-війни.


Основна задача Ради - соціальний захист ветеранів та забезпечення їх участі в житті університету. Ветерани ХНУБА залучаються до проведення виховної роботи із студентами, запрошуються на урочисті заходи, які проводяться в структурних підрозділах. Багаторічний досвід практичної роботи ветеранів використовується під час проведення занять та поза аудиторної діяльності. Стан роботи Ради Ветеранів ХНУБА розглядається на ректоратах, засіданнях Вченої Ради університету та засіданнях Ради ветеранської організації, на яких піднімаються питання щодо поліпшення роботи з виховання студентів та молодих співробітників, надання допомоги ветеранам університету.


Ветеранська організація проводить суспільно-політичну роботу. За підтримки адміністрації ХНУБА, профспілкового комітету відбувається щорічне вшанування Дня Перемоги та інших ювілейних свят. Організовує колективні відвідування співробітниками та студентами місць бойової слави, зустрічі з ветеранами; в бібліотеці університету влаштовує виставки літератури та художні репродукції про Велику Вітчизняну Війну; спогади ветеранів друкуються в  університетській газеті "Будівельник". За сприянням членів Ради ветеранів поповнюються експозиції Музейно-виставкового комплексу ХНУБА, присвячені Великій Вітчизняній Війні.


Рада ветеранів ХНУБА розташована за адресою: м. Харків, вул..Артема 48-Б, контактний телефон - 7000-400.
Просмотров: 4 564
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА