Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Міжнародна діяльність / Участь у міжнародних проектах: Участь в міжнародних проектах за програмою ТЕМПУС

 

Міжнародні проекти, у яких зараз приймає участь Харківський національний університет будівництва та архітектури:

 

1)  TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності (530197-Tempus-1-2012-1-IT-TEMPUS-JPCR). Мета та завдання проекту:

  • - створення навчальних програм з урбаністики, заснованих на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях для магістрів, аспірантів та освіти протягом життя;
  • - посилення навчального потенціалу вишів України за рахунок створення сучасної інфраструктури та інтеграції е-навчання;
  • - створення інтерактивної мережі університетів, підприємств, муніципальних та громадських організацій, які пов'язані з розвитком міст.

ХНУБА є українським координаторм цього міжнародного проекту.

http://sehud.kstuca.kharkov.ua

 

2) TEMPUS SUCSID - Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion - Створення міжуніверситетських регіональних start-up центрів студентських інновацій (530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHE). Головні цілі проекту:

  • - Створення міжуніверситетських регіональних start-up центрів та інтерактивної мережі співпраці між членами консорціуму на основі міжнародного академічного і професійного досвіду в якості платформи для реалізації інноваційних ідей і технологій.
  • - Модернізація навчальних планів студетів інженерних та комп'ютерних спеціальностей шляхом розробки методології, змісту та навчальних матеріалів дисциплін для підвищення креативності, презентації, просування інновацій.
  • - Створення в країнах-партнерах системи навчання для підготовки та перепідготовки тренерів, а також для слухачів программ з перепідготовки кадрів в галузі розвитку інновацій.

http://sucsid.competence.in.ua/

 

3) У складі міжнародного консорціуму, координатором якого є Лісабонський технічний університет, університет ХНУБА отримав грант на реалізацію проекта INFINITY "INternational Fellowship IN transdisciplinarITY - INFINITY" (у рамках програми Erasmus Mundus). Проект спрямований на підвищення якості освіти студентів, аспірантів та адміністративного складу шляхом надавання індивідуальних стипендій у європейських університетах, які є членами партнерства.

Головні напрямки співпраці: архітектура, містобудування, сільське господарство, менеджмент, інженерні науки, геологія, географія, природознавчі науки.

http://infinity.fa.ulisboa.pt/

 

4) TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії (мультидисциплінарний навчальний курс для магістрів, аспірантів та студентів LLL інженерного фаху) 543651-Tempus-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPCR

Мета та завдання проекту:

1) Створення мультидисциплінарного навчального курсу у сфері регіонального сталого розвитку на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії для магістрів, аспірантів та студентів LLL інженерного фаху;

2) Підвищення навчального потенціалу вітчизняних вищих навчальних закладів шляхом створення сучасної інфраструктури та впровадження електронних навчальних засобів;

3) Створення інтерактивної мережі університетів, підприємств, а також муніципальних та громадських організацій, які пов'язані з регіональним розвитком.

ХНУБА є українським координатором цього проекту.

http://sehsi.kstuca.kharkov.ua/


 

Просмотров: 3 037
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА