Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Навчальна діяльність: МІЖНАРОДНІ АКАДЕМІЧНІ ЗВ’ЯЗКИ

За десятиріччя свого існування наш університет впевнено увійшов до міжнародного академічного та наукового співтовариства.

Встановлені міжнародні ділові партнерські стосунки з провідними підприємствами в галузі автоматизації виробничих процесів:

-     виробничим об'єднанням  "Московський завод теплової автоматики" (Російська Федерація);

 -  Німецькою та вітчизняною фірмами "LENZЕ",  "СВ-Альтера"

(м.Київ);

-    ведуться переговори з ДП "FESTO" (штаб-квартира в м. Франкфурт, Німеччина), про створення навчальної лабораторії з автоматизації технологічних процесів на базі гідро- і пневмоприводів;

-    встановлені зв'язки з виробничим об'єднанням „ОВЕН"  (м. Москва, Російська Федерація), яка реалізує програму надання технічної допомоги вищим навчальним закладам освіти на підставі впровадження сучасних мікропроцесорних контролерів в навчальний процес і виробництво.


Продовжуються ділові  взаємні стосунки з італійським Міжнародним Фондом ім. Ромуальдо Дель Б'янко (м. Флоренція, Італія). За часи співпраці з Фондом було здійснено цілу низку заходів, які передбачені програмою взаємодії, а саме: міжнародних студентських та аспірантських семінарах, наукових конференціях та засіданнях Міжнародного Наукового Комітету та Круглого Столу Фонду. За часи взаємодії університету та Фонду  студенти ХДТУБА та викладачі-експерти відвідали Флоренцію та мали можливість прийняти активну участь в міжнародній інтеграції. Так, на семінарах-оглядах студенти  університету отримали нагороди та призи, а тематика деяких представлених архітектурних проектів викликала значний інтерес у міжнародних колег.


Університет продовжує співробітництво з фірмою ALLBAU (Німеччина) щодо впровадження в навчальний процес комплексної системи Allplan для автоматизованого проектування в галузі архітектури і будівництва.


З метою забезпечення співробітництва в області розвитку освіти  та  науково-дослідної діяльності здійснюються переговори щодо організації  дистанційного навчання з Fern-університетом м.Хаген (Німеччина) та Харківським національним університетом будівництва та архітектури.
Просмотров: 3 073
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА