Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове

ЄКТС (ECTS -European Community Course Credit Transfer System) - це кредитна система, яка пропонує спосіб вимірювання та порівняння навчальних досягнень студентів і переведення їх з одного ВНЗ до іншого. Також ЄКТС дозволяє забезпечити єдину процедуру оцінки навчання за кордоном та їхнього академічного визнання і передачі від одного ВНЗ іншому.


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України (від 30 грудня 2005 р., № 774), починаючи з 2006-2007 навчального року у навчальний процес на перших курсах ХНУБА запроваджено кредитно-трансферну систему організації навчального процесу, яка функціонує відповідно до затвердженого положення «Про впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. № 265 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260» університет видає Додаток до диплома Європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) випускникам, які виявлять бажання його отримати. Виготовлення Додатка здійснюється за кошти отримувача.
Контактна особа: Барабанов Ігор Васильович, osvita@kstuca.kharkov.ua
Просмотров: 3 024
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА