Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Харківський національний університет будівництва та архітектури оголошує у 2016 році прийом до докторантури зі спеціальності  191 Архітектура та містобудування
 
До докторантури приймаються особи, які мають ступінь доктора філософії (кандидата наук), наукові здобутки та опубліковані праці з обраної спеціальності (зокрема публікації в міжнародних реферованих журналах, індексованих в наукометричних базах, згідно з вимогами до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені) і які мають наукові результати, що потребують завершення або оформлення у вигляді дисертації, монографії чи наукової доповіді за сукупністю статей.

Вступники до докторантури подають заяву про участь у конкурсному відборі до докторантури Харківського національного університету будівництва та архітектури в паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до відділу аспірантури.
 

Зарахування до докторантури здійснюється 1 жовтня 2016 року.

Документи подаються до відділу аспірантури і докторантури за адресою вул. Сумська, 40, к. 24. Телефон для довідок (057)7000677. Керівник відділу аспірантури і докторантури – Дмитрієва Ірина Василівна.
Просмотров: 1 075 | Читати далі  
Наукова діяльність / Аспірантура: Відділ аспірантури

Підготовка аспірантів в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури розпочалась в 30-ті роки ХХ ст. Серед перших аспірантів були - директор ХІБІ ВІКУТАН А.Д. (1933 р.). професор кафедри ЗБК ШКОЛЬНИЙ П.А. (1933 р.), доктор мистецтвознавства професор ТІЦ О.О. (1940 р.), професор кафедри ЗБК ДАВИДОВ М.Ф. (1940 р.), професор кафедри ТБВ ШВИДЕНКО В.Й. (1940 р.) та інші.


Всього за роки існування університету пройшли підготовку: в аспірантурі більше 1500 чол.; здобувачів більше 300 чол.


З 1951 року ведеться підготовка аспірантів для зарубіжних країн. Всього було зараховано 139 іноземних громадян. 74 захистили кандидатські дисертації. Географія цих аспірантів різноманітна: Китай, АРЄ, В'єтнам, Алжир, Ірак, Іран, Палестина, Сирія, Польща, Німеччина, Куба, Ліван, Бангладеш, Чад, Мавританія, Того, Нігерія, Коста-Ріка, Гвінея, Непал, Судан, Афганістан, Перу, Йорданія, Колумбія, Бенін, Туніс, Гана, Марокко, Ізраїль, Уганда.

 

Положення про відділ аспірантури та докторантури -> pologennya_aspirant.pdf [199 Kb] (cкачиваний: 454)

Просмотров: 6 161 | Читати далі  
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА