День відкритих дверей - 20 січня 2019 року. Початок о 10-00 в головному корпусі, вул.Сумська, 40
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Компас-2011

Оголошені результати загальнонаціонального рейтингу вищих навчальних закладів України «Компас-2011».


Рейтинг «Компас», це єдиний незалежний рейтинг, який відображає оцінку якості навчання роботодавцями та випускниками. Проект націлений на визначення ВНЗ, навчання у яких має найбільшу практичну цінність та відповідає вимогам реального сектору економіки, а також гарантує випускникам надійні перспективи працевлаштування. Методологія рейтингу «Компас-2011» враховувала інформацію, отриману в результаті комплексних соціологічних досліджень. Традиційно дослідження оцінює ступінь відповідності послуг у сфері освіти вимогам ринку праці, а також - загальну оцінку ВНЗ такими цільовими аудиторіями, як роботодавці (представники великого та середнього бізнесу), випускники українських вищих навчальних закладів (2005-2010 рр.) та роботодавці-експерти (представники підприємств, у діяльності яких беруть участь спеціалісти певних напрямків).


За результатами досліджень Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури  в загальному рейтингу посів 8 місце із сумою балів 19. Серед вищих навчальних закладів Східного регіону - 5 місце серед 47 закладів із сумою балів 64.

Серед вищих навчальних закладів, які готують фахівців за архітектурно-будівельними спеціальностями наш університет посів 2 місце серед 36 закладів.

За технічними спеціальностями ХДТУБА на 30 місці зі 110, а за підготовкою спеціалістів з інформаційних технологій на 61 місці зі 103. За економічними спеціальностями - 87 місце зі 198.


Отже, бажаємо викладачам та студентам нашого університету подальших наукових та творчих здобутків і сподіваємось, що рівень підготовки наших випускників й надалі буде відповідати вимогам реального сектора економіки.


З результатами рейтингу «Компас-2011» можна ознайомитися тут.
Просмотров: 1 993
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА