День відкритих дверей - 20 січня 2019 року. Початок о 10-00 в головному корпусі, вул.Сумська, 40
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: 1 березня 2012 року. Керівники вишів звернулися до депутатського корпусу Харківщини із проханням відреагувати на необ'єктивний вчинок Львівської обласної ради

Члени Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону звернулися до депутатського корпусу Харківської обласної ради із проханням відреагувати на вимогу Львівської обласної ради негайно звільнити з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Д.В. Табачника.

«Ми глибоко обурені цією подією і вважаємо позицію Львівської обласної ради необ'єктивною, політично ангажованою, такою, що спотворює справжню ситуацію в освітянській сфері», - йдеться у листі на ім'я голови Харківської обласної ради С.І. Чернова.

Також Рада ректорів зазначає,  що із приходом на посаду міністра Д.В. Табачника робота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України стала спрямованою на досягнення конкретних результатів, набула системного характеру. За два роки Міністерством вдалося здійснити низку реальних програм, спрямованих на підвищення якості освіти, усі важливі рішення приймаються ним після широкого публічного обговорення із освітянською спільнотою та студентськими організаціями.

Подібні звинувачення на адресу Д.В. Табачника є абсурдними і можуть бути розцінені як неприпустимий тиск на керівництво держави, - підкреслюються у зверненні Ради ректорів харківських ВНЗ.

Просмотров: 1 736
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА