День відкритих дверей - 20 січня 2019 року. Початок о 10-00 в головному корпусі, вул.Сумська, 40
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

altДивлюсь навкруг: усе чуже-чуже...

На древі роду - скоро вже - по гілці...

Хто ж душу українську збереже?

Лиш українці!


Хіба ми звикнем, що життя - не мед?

Ковтнем гіркоту - й будем усміхатись?

Хай вічно серед нас живе Поет,

Щоб словом нам із правдою з'єднатись.


20 грудня Харківський національний університет будівництва та архітектури зустрів учасників V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. " І сьогодні думи Шевченка є невіддільні від дум нашого народу. І тому народ так часто, так охоче звертається до свого поета..." Тому кожен рік тільки збільшується кількість учасників конкурсу, що носить ім'я Великого Кобзаря, і кожен рік зростає кількість небайдужих до його поезій...


У конкурсі взяли участь курсанти , студенти технічних і гуманітарних вузів Харкова. Мета цього конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка , виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу , виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу , підвищення рівня мовної освіти в Україні .

alt

Присутніх у залі привітали ректор університету Шкодовський Юрій Михайлович, головний спеціаліст відділу вищої освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Дровгаленко Олена Віталіївна, голова журі Щербакова Наталія Володимирівна  та побажали успіхів у виконанні творчих завдань.  

alt

З теплими словами до присутніх звернулась завідувачка кафедрою української та російської мов ХНУБА, Креч Тетяна Василівна. Вона закликала конкурсантів проявити свій творчий потенціал і не зупинятися на досягнутому.

 

Серед тих, хто вітав учасників конкурсу, була  поетеса, член національної Спілки письменників України Маслова Наталія  Іванівна.

alt

Після цього перед присутніми виступила студентка факультету економіки та менеджменту ХНУБА Марина Піскун. А танцювальний колектив МРІЯ архітектурного факультету ХНУБА привітав усіх українським національним танцем.

 

Усе це створило теплу атмосферу у гостинній залі нашого університету та надихнуло конкурсантів на плідну працю.

alt

Проведення цього конкурсу сприяє вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формує готовність творити добрі справи задля Батьківщини.

alt

Вивчення спадщини Шевченка - завдання нинішнього молодого покоління, на плечі якого лягло надважливе завдання - розбудова неньки-України. А завершити цю величну справу по силі лише національно свідомій, мислячій, працьовитій людині, яка сформувала б сильну особистість. Не просто громадянина, а людину-патріота, готову до звершень заради Батьківщини. І саме така молодь продемонструвала знання й глибоке розуміння шевченкових творів, неабиякі творчі здібності. Це дійсно цвіт харківської молоді, надія українського народу.


Кафедра української та російської мов ХНУБА.

Просмотров: 1 223
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА