День відкритих дверей - 20 січня 2019 року. Початок о 10-00 в головному корпусі, вул.Сумська, 40
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Презентація проекту "Будуємо майбутнє разом"
alt

14 вересня 2015 в Харківському національному університеті будівництва та архітектури за ініціативи кафедри фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів і виробів відбулася презентація проекту «Будуємо майбутнє разом, організована фахівцями IT-компанії Computer Logic Group.

 

На презентації проекту були присутні студенти, викладачі та співробітники факультету економіки і менеджменту, механіко-технологічного, будівельного і архітектурного факультетів. Відкрив презентацію проректор з науково-педагогічної роботи університету проф. Д.Ф. Гончаренко, який тепло привітав учасників та побажав їм плідної роботи.

 

altКерівник проекту БУДСТАНДАРТ Єнько Марина Валеріївна розповіла про діяльність IT-компанії Computer Logic Group, і перспективи розвитку в області проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики, гірничодобувної промисловості. Орієнтуючись на студентську аудиторію, вона звернула увагу на можливі перспективи, які відкриваються учасникам проекту «Будуємо майбутнє разом»:

 

- можливості сучасного програмного забезпечення для автоматизації розрахунку вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт: ПК «Строительные Технологии - СМЕТА», ПК «Строительные Технологии - СМЕТА ПИР», ІДС «БУДСТАНДАРТ» дозволять студентам отримати практичні вміння по складанню кошторисної документації;

- підвищення якості освіти за рахунок забезпечення навчальних закладів нормативної та законодавчої документацією в галузі будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики та використання в навчальному процесі ІДС «БУДСТАНДАРТ» і сервісу БУДСТАНДАРТ Online;

- можливість отримання спеціальних пільгових умов для студентів та викладачів університету при проходженні курсів кошторисної справи в навчальному центрі кошторисної справи Computer Logic Group та ін.

 

Друга частина зустрічі була присвячена можливостям сервісу БУДСТАНДАРТ Online. Маркетолог компанії Computer Logic Group Сморокова Наталія Павлівна наочно продемонструвала всі можливості і переваги роботи в Інтернет-сервісі БУДСТАНДАРТ Online.

 

Проект БУДСТАНДАРТ Online створювався з метою забезпечення цілодобового доступу до актуальних версій нормативних документів у галузі проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики. На сервісі БУДСТАНДАРТ Online представлені більше 27000 нормативних і законодавчих документів України, які щодня оновлюються компанією-розробником в режимі реального часу.

 

Основні можливості сервісу БУДСТАНДАРТ Online:

-     реєстрація на сервісі;

-     бази нормативних документів, згрупованих за різними тематиками та галузевими рішеннями;

-     «розумний пошук» документів з підказками Online;

-     робота з текстом документа, пошук по тексту документа, закладки в документах, друк документа;

-     робота з особистим кабінетом, історія пошуку;

-     можливості технічної підтримки та багато іншого.

alt

Найважливішим моментом зустрічі стало вручення Харківському національному університету будівництва та архітектури в особі завідувача кафедрою фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів і виробів, доктора технічних наук, професора Сопова Віктора Петровича сертифіката учасника проекту «Будуємо майбутнє разом» і персональної ліцензійної картки, підтверджуючої застосування ліцензійного програмного забезпечення ПК «Строительные Технологии - СМЕТА», ПК «Строительные Технологии - СМЕТА ПИР», ІДС «БУДСТАНДАРТ» в навчальному процесі університету.

 

Слід зазначити, що така презентація проводиться в ХНУБА не вперше. Плідна співпраця університету та компанії Computer Logic Group дозволяє викладачам і студентам оперативно реагувати на зміни діючих стандартів та інших нормативних документів в галузі будівництва, підвищувати кваліфікацію в кошторисній справі та отримувати online підтримку від провідних спеціалістів.

 

Просмотров: 1 230
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА