День відкритих дверей - 20 січня 2019 року. Початок о 10-00 в головному корпусі, вул.Сумська, 40
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Запрошуємо прийняти участь у написанні колективної монографії
Кафедра економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії:

«ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ТА ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ»

 

Передбачається формування розділів монографії з урахуванням наступних напрямів наукових досліджень:

Напрям 1. Вплив євроінтеграційних та глобалізаційних процесів на ефективність функціонування суб'єктів національної економіки.
Напрям 2. Економіка праці, соціально-трудові відносини та управління персоналом крізь призму евроінтеграційних та глобалізаційних перетворень.
Напрям 3. Пріоритети інноваційно-інвестиційного розвитку національної економіки як наслідок євроінтеграції та глобалізації соціально-економічних систем.
Напрям 4. Економіко-правові проблеми національної економіки в умовах євроінтеграції та глобалізації.
Напрям 5. Новітні маркетингові технології у сучасній глобальній економіці.

 

Вимоги до матеріалів монографії:

1. Представлені матеріали повинні містити елементи наукової новизни, мати теоретично-методичну або практичну цінність.
2. Викладені наукові положення повинні бути науково обґрунтовані, повинні супроводжуватись конкретними пропозиціями щодо поліпшення існуючого стану та можливими напрямками використання викладених результатів наукових досліджень.
3. Мінімальний обсяг матеріалів - 10 сторінок формату А4 українською мовою. Обов'язкові посилання на джерела.
4. Матеріали повинні бути відредаговані стилістично та граматично.


Вимоги до оформлення

1. Оформлення текстової частини, рисунків та таблиць повинно відповідати загальноприйнятим вимогам оформлення наукових публікацій. Не допускаються скановані та великі таблиці, скановані або не згруповані рисунки, формули.
2. Формат тексту. Формат сторінки: А4 (210×297 мм). Поля з усіх сторін - 2 см. Шрифт тексту: розмір (кегль) - 12; тип - Times New Roman, інтервал - 1,0.
3. В лівому верхньому куті подається УДК. Нижче, через інтервал у правому куті - наукова ступінь, наукове звання, прізвище та ініціали автора. Назва організації друкується на наступному рядку з правого боку. Нижче, через інтервал великими жирними літерами друкується назва наукової роботи, вирівнювання - посередині. Після відступу подається текст за такою структурою: вступ, результати дослідження, висновки та наукова новизна, список наукових джерел (оформлюється згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 „Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання" 10 кеглем з обов'язковим посиланням на них за текстом в квадратних дужках).

 

Головний редактор монографії - Іванілов О.С., заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії будівництва України, видатний діяч науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери, д.е.н., професор, завідуючий кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури.


При виникненні питань щодо участі у виданні монографії просимо звертатися:


61002, м. Харків, вул. Сумська, 40, кафедра економіки з приміткою "Монографія»,
тел. (057) 706-19-46

та електронною поштою: е-mail: kafekonomika@ukr.net

 

Інформаційне повідомлення можна завантажити тут: ogoloshennya-monografiya-2016-bez-fin.umov.pdf [405.78 Kb] (cкачиваний: 68)

Просмотров: 726
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА