Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Новини спорту - Пауерліфтинг

З 6 по 18 лютого в м. Коломия Івано-Франківської області пройшли чемпіонати України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп та чемпіонати України з класичного жиму лежачи та в екіпіруванні. Змагання були відбірними до участі в чемпіонаті світу та Європи 2016 р. У цих змаганнях прийняли участь більше 200 спортсменів з 24 областей України, в тому числі і студенти нашого університету.

 

Новини спорту - Пауерліфтинг

Гаргуновська Н. і Подгорна О.


Подгорна Оксана (гр. Е-11) - стала срібною призеркою у ваговій категорії до 72 кг серед юніорок та бронзовою призеркою в абсолютній першості серед юніорок. Також Подгорна О. виконала норматив майстра спорту України.

Новини спорту - Пауерліфтинг
Срібна призерка серед юніорок Подгорна Оксана

Галкін Володимир (гр. ТВ-21) - став переможцем у ваговій категорії до 66 кг серед юніорів і також виконав норматив майстра спорту України.

Новини спорту - Пауерліфтинг
Переможець серед юніорів Галкін Володимир і його тренер Плотницький Л.М.


Гаргуновська Наталія (гр. М-11) - стала срібною призеркою у ваговій категорії до 57 кг серед жінок, встановила рекорд України в присіданнях - 172,5 кг і також виконала норматив майстра спорту України.

Новини спорту - Пауерліфтинг
Срібна призерка серед жінок Гаргуновська Наталія


Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Плотницький Леонід Маркович став переможцем у класичному жимі лежачи серед ветеранів у ваговій категорії 83 кг з результатом 177,5 кг, який тепер є новим рекордом України і рекордом Європи серед ветеранів. Також Леонід Маркович став абсолютним переможцем серед ветеранів та срібним призером серед чоловіків.

Новини спорту - Пауерліфтинг
Переможець серед ветеранів Плотницький Леонід Маркович


За результатами виступів наші студенти були включені до складу молодіжних збірних команд України для участі в чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, який відбудеться в м.Щірк (Польша) з 30 серпня по 4 вересня 2016 р., а Плотницький Л.М. включений до складу збірної України для участі в чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи, який пройде з 14 по 21 травня 2016 р. в м.Потчефструм (Південна Африка).


Бажаємо подальший успіхів нашим пауерліфтерам!


Кафедра ФВ та С. Спортклуб ХНУБА

Просмотров: 1 058
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА