День відкритих дверей - 24 березня 2019 року. Початок о 10-00 в головному корпусі, вул.Сумська, 40
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: 28 квітня - День охорони праці в Україні

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 No685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.


В умовах сучасного суспільства дуже гостро постають питання охорони праці та пожежної безпеки  в найрізноманітніших галузях. Для запровадження безпечних умов виробництва підприємства виконують цілу низку положень та дій, що закріплені на законодавчому рівні. Подібне положення речей є необхідним для успішної праці. Питання охорони праці та здоров'я наших громадян у процесі їх трудової та будь-якої іншої діяльності повинні стати пріоритетними та увійти до розгляду питань найвищого державного рівня, оскільки саме люди, їх життя та здоров'я є найбільшим багатством будь-якої держави.


Із вищезазначеного стає зрозумілим, що охорона праці відіграє важливу роль як соціальний чинник, оскільки, якими б вагомими не були трудові здобутки, вони не можуть компенсувати людині втраченого здоров'я, а тим більше життя — те й інше дається лише один раз.


Окрім соціального, охорона праці має важливе економічне значення — це ї висока продуктивність праці, зниження витрат на оплату лікарняних, компенсацій за важки та шкідливі умови праці. Незадовільний стан охорони праці важким тягарем лягає на економіку держави.


Статистичні дані свідчать, що:


- Кожні 3 хвилини внаслідок виробничої травми чи професійного захворювання у світі помирає одна людина;
- В Україні внаслідок травм кожні 5 годин помирає одна людина;
- Кожної секунди у світі на виробництві травмується 4 людини;
- В Україні кожні 8 хвилин травмується одна людина.


Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

Просмотров: 234
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА