Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «АРХІТЕКТОР-2018»

Всеукраїнський студентський конкурс «АРХІТЕКТОР-2018» був ініційований благодійним Фондом Бориса Колеснікова для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей України з метою підтримати талановиту молодь, познайомити її зі зразками світової архітектури.


Протягом трьох місяців 1 200 студентів з 25 вищих навчальних закладів змагалися за право увійти до тридцятки переможців проекту і вирушити в Дубай. Це вдалося зробити авторам найперспективніших проектів, яких визначило компетентне журі. Серед переможців 3 студентки архітектурного факультету ХНУБА: Білих Ярослава, Гарусова Христина. Депарма Вероніка.

 

Підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «АРХІТЕКТОР-2018»

 

З 25 по 27 квітня вони, в супроводі доцента кафедри ДАС Родик Яніни Сергіївни, відвідали архітектурний тур в Об'єднаних Арабських Еміратах.


Юні архітектори відвідали сучасні архітектурні розробки міста, знайомляться з його архітектурними особливостями. Зокрема, вони побували в презентаційному центрі державної компанії Nakheel - девелопера, відомого своїми насипними штучними Островами Пальм, житловими комплексами і торговими центрами, а також в найбільшої інвестиційної компанії Еміратів - Emaar Properties. Українських студентів очікували цікаві лекції від фахівців, а також майстер-класи прямо на вулицях міста, в тому числі і на острові Пальма Джумейра.


«Дубай відомий своєю архітектурною талантом на весь світ. Тут є величезна свобода для творчості, роботи, практики. Ви повинні рухатися вперед у своїй професії, втягуватися в ці процеси, покращувати свої навички, бути амбітними, і тоді до вас прийдуть можливості, успіх і визнання », - підкреслив у розмові з українськими студентами архітектор Домінік Ванднерс.

 

Підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «АРХІТЕКТОР-2018»

 

Величезне враження справила на молодих архітекторів відвідування районів і об'єктів Дубая, які давно стали шедеврами сучасної світової архітектури: Business Bay, O-14 Tower, Downtown Dubai, Design District, The Tower, Dubai Creek Harbour & Calatrava's, Міжнародного фінансового центру DIFC та інших. Хлопці піднялися на оглядовий майданчик найвищого в світі будівлі - Бурдж Халіфа, візитки нового ділового центру міста.

 

Підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «АРХІТЕКТОР-2018»

 

Разом з талановитими студентами Дубай відвідав і Президент благодійного Фонду - Борис Колесніков. Він приєднався до них в Інституті дизайну та інновацій DIDI, де українських архітекторів чекала насичена програма - презентації, лекції та воркшоп. Борис Колесніков зазначив, що дана поїздка в Емірати стане переломною в професійному житті молодих фахівців, надихне їх на створення унікальних проектів в Україні.

 

«Мій Фонд формує майбутню еліту нації. Еліта - це не тільки політичні лідери. На жаль, в нашій країні немає інститутів політичних лідерів. Наприклад, вибори - це велика бочка з дьогтем, якщо не сказати грубіше, з якої один одного все поливають. Немає ідей, а бізнес - це ідеї. Роботи архітекторів на конкурсі - це фонтан ідей. Коли в українській політиці будуть ідейні війни на тему, як зробити нашу країну найуспішнішою, тоді і політика буде успішною. Якраз переможці наших освітніх конкурсів і зроблять її успішною», - зазначив Борис Колесніков.

 

Підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «АРХІТЕКТОР-2018»

Просмотров: 283
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА