Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Відкриття персональної виставки художника, ветерана АТО С. М. Пущенко до «Дня гідності та свободи України»

Відкриття персональної виставки художника, ветерана АТО С. М. Пущенко до «Дня гідності та свободи України»21 листопада о 13:00 в приміщені Музею історії Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА) відбудеться відкриття персональної виставки художника, ветерана АТО С. М. Пущенко до «Дня гідності та свободи України».

На виконання плану заходів ХНУБА щодо здійснення  указу  Президента України  № 872/2014 від 13.11.2014 р. «Про встановлення Дня Гідності та Свободи  (21 листопада)» Музей історії ХНУБА організує для студентів та всіх бажаючих персональну  художню виставку, ветерана АТО Сергія Миколаєвича  Пущенко  під назвою «Портрети добровольців на війні». До експозиції виставки входять: живопис, графіка та авторські фотографії,  присвячені українським добровольцям, які брали  участь  у  проведенні антитерористичної операції на сході України. Не зважаючи на те що виставка була представлена в багатьох містах та областях нашої держави, в Харкові вона організована вперше!  В межах даного заходу для студентів  буде проведено круглий стіл «Особистість в граничному стані війни», ведуча керівник Кіноклубу ХНУБА, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін  Я. М.  Кунденко.  Експозицію виставки буде представлено  у фойє великого актового залу  ХНУБА (вул. Сумська 40, третій поверх)  з 21.11.2018 по 01.12.2018.Час роботи виставки:  з 11:00 до 15:00. Відкриття виставки відбудеться у 13:00, 21 листопада 2018 р. за вказаною адресою.

Контактна інформація
Організатор:
Директор Музею історії ХНУБА
Білостоцький Микита Олександрович
Т. 0669983742
Т. 0684236224
E-mail: hansfilosof@gmail.com

Просмотров: 178
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА