Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Національному університету цивільного захисту України – 90 років

Серед вищих навчальних закладів нашої країни особливе місце гідно займає Національний університету цивільного захисту України. Сьогодні він є провідним навчальним закладом IV-го рівня акредитації Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За своє 90-річне існування цей навчальний заклад пройшов шлях  великих і складних перетворень (трансформацій): від Всеукраїнських пожежно-технічних курсів до Національного університету цивільного захисту України.

 

Нам дуже приємно, що у формуванні та розвитку Національного університету цивільного захисту України як закладу вищої освіти є частка праці колективу Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХІБІ - ХДТУБА - ХНУБА), який в той час очолював  доктор технічних наук, професор М.С.Болотських.

 

За підтримки Харківської облдержадміністрації, профільних відомств МВС України, Міністерства освіти і науки України в 1992 році на базі ХІБІ та ХПТУ був створений і затверджений у встановленому порядку Міжвідомчий  навчально-науковий комплекс. В результаті об’єднаних зусиль у 1993 року була отримана ліцензія на право надання освітніх послуг щодо підготовки інженерних кадрів за спеціальністю «Пожежна безпека», в вже в 1997 році відбувся перший випуск фахівців пожежної охорони з вищою освітою. Завдяки кропіткій та наполегливій  роботі наших  колективів та досягнутим успіхам у 1994 році був створений Харківський інститут пожежної безпеки, який у  2000 році отримав статус Академії пожежної безпеки України. У 2004 року вона була перетворена у Академію цивільного захисту України, а у 2006 році в  Університет цивільного захисту України. Указом  Президента від 01 грудня  2009 року Університету надано статус Національного.

 

Згадуючи роки нашої спільної роботи, аналізуючи сторінки історії Національного університету цивільного захисту України напередодні його 90-річного ювілею, колектив ХНУБА відчуває задоволення і гордість, що його зусилля і добрі справи сприяли становленню та розвитку сучасного провідного навчального закладу Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Цей динамічний розвиток університету в достатньо складних умовах гідний не тільки повного схвалення, але й має бути зразком для наслідування.

 

Національному університету цивільного захисту України – 90 років 

Вітаємо  колектив Національного університету  цивільного захисту України зі славним ювілеєм.

 

За плідну співпрацю в підготовці висококваліфікованих фахівців для держави та надання науково-методичної допомоги, від імені керівництва НУЦЗ Пам’ятний знак раднику ректора, доктору технічних наук, професору Болотських Миколі Степановичу вручили проректор з навчальної та методичної роботи, кандидат психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Назаров О.О. та начальник факультету цивільного захисту, кандидат технічних наук, доцент Удянський М.М.

 

Ректорат, колектив університету

Просмотров: 170
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА