Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Профком / Студентів: Профспілковий комітет студентів та аспірантів

Якщо Ви людина з активною життєвою позицією, ця інформація саме для Вас.


Профспілка - це організація, осноновною функцією якої є захист соціально - економічних інтересів студентів та аспірантів. Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Харківського національного університету будівництва та архітектури (ППОс ХНУБА) діє відповідно до Статуту профспілки працівиків освіти і науки України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та інших нормативно-правових документів України.


В нашому університеті профспілковий захист студентів здійснюється у різних формах з 30-х років ХХ сторіччя, але 24 квітня 2008р. була створена нова юридична особа - діюча первинна профспілкова організація студентів та аспірантів з керівним органом - профспілковим комітетом студентів та аспірантів.


 

Організаційно-масова комісія:

Комісія проводить роз'яснювальну роботи серед  студентів і аспірантів про мотивацію членства в профспілці, видає документи новим членам профспілки, забезпечує діловиробництво профкому студентів та аспірантів.

 

Комісія також організовує участь студентів у семінарах, тренінгах, мітінгах, волонтерських заходах, виїздних екскурсіях, церемоніях покладання квітів до пам'ятників учасників ліквідації на ЧАЕС в Молодіжному парку, меморіалу, пам'ятників тих, хто захищав нашу батьківщину в роки ВВВ тощо.

 

 

Спортивно-масова комісія:

Комісія приймає участь в організації оздоровчого дозвілля студентів, проводить роботу з популяризації фізичної культури  і спорту, допомагає в організації та проведенні спортивно-масових заходів серед студентів і аспірантів університету, організовує заохочування (преміювання, грамоти, цінні призи) кращих спортсменів університету тощо.

 

 

Житлово-побутова комісія:

Комісією проводиться систематичний контроль стану житлово-побутових умов студентів університету, що проживають у гуртожитках. Контролюються також пункти харчування на території університету.

 

Здійснюється перевірка дотримання студентами правил проживання в гуртожитках університету, проводяться заняття з профактивом університету з питань, що стосуються житлово-побутової політики.

 

 

Культурно-масова комісія:

 

Комісією курирується діяльність кружків і колективів художньої самодіяльності, проводяться огляди, конкурси, фотовиставки, організовуються творчі зустрічі студентів і аспірантів університету з колективами художньої самодіяльності м. Харкова для організації дозвілля студентства.

 

Комісія розподіляє придбані за рахунок профспілкових коштів білети у театри, філармонію, на міські ігри КВК тощо.

 

 

Комісія по роботі з дітьми:

Комісія займається соціальним захистом студентів пільгових категорій.

 

Комісія інформує студентів і аспірантів університету через наочну агітацію, афіші про різноманітні заходи для дітей та розподіляє на них білети і запрошення, складає і уточнює списки на одержання новорічних подарунків.


 

Комісія з вирішення питань соціально-економічного захисту студентів і аспірантів:

 

Основними напрямами роботи комісії є соціально - економічний захист студентів та аспірантів та надання безкоштовних юридичних консультацій.

 

Комісією разом із головою профкому студентів та аспірантів у 2009 році була розроблена та підписана колективна угода - документ, який регулює навчально-виховні, соціально-економічні та інші відносини між особами, що проходять навчання з одного боку та адміністрацією університету з іншого.


Запрошуємо всіх до співпраці! 

КОНТАКТИ:

61002, м.Харків, вул. Сумська, 40, кім. 568

 

Плахотніков Кирило Валерійович - голова ППОс ХНУБА


тел. (057) 7000-489

 

 

stud_profkom@kstuca.kharkov.ua

Просмотров: 6 044
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА Специально для студентов - апостиль на диплом в Киеве, апостилизация документов для заграницы.