Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Студенту / Виховна діяльність: Довідник студента: Інформаційно-методичний посібник

Викладено найбільш важливу інформацію про структуру університету, організацію навчально-виховного процесу та окремі правові питання про права й обов'язки студентів.


Призначено для студентів усіх спеціальностей денної, заочної та дистанційної форм навчання, а також для використання професорсько-викладацьким складом і співробітниками ХНУБА під час організації навчально-виховного процесу і профорієнтаційної роботи.

Просмотров: 5 229 | Читати далі  
Студенту / Виховна діяльність: Музейно-виставочний комплекс ХНУБА
Музейно-виставочний комплекс ХНУБА - підрозділ, функціонування, якого сприяє накопиченню та збереженню культурно-історичних і наукових цінностей нашого університету, які мають стати надбанням нових поколінь студентів та співробітників.
Просмотров: 6 395 | Читати далі  
Студенту / Виховна діяльність: Студентський клуб
Різноманітне і привабливе позанавчальне життя наших студентів. Розкриттю їх талантів та творчих здібностей сприяють студії, клуби та гуртки, які функціонують у структурі університету.
Просмотров: 5 631 | Читати далі  
Студенту / Виховна діяльність: Виховна робота в ХНУБА

Виховання - органічна складова освітнього процесу в ХНУБА, націлена на формування  соціально-активної особистості професійно грамотного та творчого фахівця, що поєднує в собі духовність, професійну компетентність і фізичну досконалість.

Просмотров: 10 075 | Читати далі  
Студенту / Виховна діяльність: Фізична культура та спорт
Рівень культури людини проявляється в його умінні найбільш повно використовувати таке суспільне благо, як вільний час. Саме від того, як він використовується залежить не лише успіх у трудовій діяльності, навчанні та загальному розвитку, а й здоров'я та повнота життєдіяльності особистості. Фізична культура та спорт в цій справі відіграють велику роль. Адже фізична культура - це здоров'я.
Просмотров: 8 734 | Читати далі  
Студенту / Виховна діяльність: Профспілкова організація
Соціальність держави в значному ступені визначається результативністю діяльності найпоширенішого в Україні громадського об’єднання - профспілок. На теперішній час наша профспілка - профспілка працівників освіти і науки України – це впливова в Україні громадська організація, яка об’єднує  у своїх рядах біля двох мільйонів  працівників освіти та студентів. У структурі Профспілки 29300 первинних профспілкових організацій, в  тому числі понад 330 первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів I – IV рівня акредитації. Харківська обласна профспілка працівників освіти і науки, на чолі з головою обласного комітету Дулуб Лідією Миколаєвною, у свою чергу – найбільша профспілкова організація Харківської області.  До її складу входить 177 119 членів у складі 1531 первинних профспілкових організацій.
Просмотров: 7 016 | Читати далі  
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА