Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Студенту / Виховна діяльність: Студентський клуб

Студентський клуб Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Формуванню у студентської молоді ХНУБА естетичної та музичної культури важлива роль належить студентському клубу (директор - Андрій Володимирович Юдін).


Дбайливо зберігаючи творчу спадщину та традиції художньої самодіяльності ХІБІ, студентський клуб ХДТУБА продовжує працювати та розвиватися.

alt

 

За останні роки в студентському клубі університету були створені й успішно виступають на різноманітних майданчиках такі колективи як естрадно-музична група «Фрагмент-А», колективи бальних танців «Гармонія» й «Силует», «Континент» народного танцю «Барвінок», естрадного танцю «Модерн», «Сфера», «Реванш», театрів-студій «Комікс» та «Автограф», команда КВК «Три до одного», «Не стандарт». Внаслідок високого рівня виступів багато колективів й окремих виконавців є дипломантами, лауреатами шоу-конкурсів нашого міста й інших міст країни, деякі з них неодноразово досягли успіхів в цьому напрямку.

alt
Студентський клуб

 

Студентський клуб утворює основу суспільно-культурного життя університету. Переслідуючи головну мету - всю роботу художньої самодіяльності направити на розвиток творчих здібностей, задоволення потреб та інтересів студентів, формування в них високих естетичних смаків та любові до мистецтва, розвитку почуття прекрасного.

alt

 

Щорічно проводяться огляди-конкурси художньої самодіяльності університету: «Дебют», «Студентська весна», «Міс Університету», в кожному з яких беруть участь та виступають понад 100 студентів нашого університету. Також студенти мають змогу брати участь у концертах, присвячених Дню студента, міжнародному жіночому дню 8 -березня, Новому року та інші. Кожен концерт стає справжнім святом гумору, танців, посмішок і пісень, а актовий зал переповнюється уболівальниками і глядачами.


Учасники художньої самодіяльності студентського клубу успішно беруть участь у різноманітних зовнішніх суспільно-культурних заходах (міського, обласного та загальнонаціонального рівнів), впевнено підтверджуючи своє звання кращих представників творчої молоді вищих навчальних закладів України.


Проте учасники творчих колективів нашого університету не зупиняються на досягнутому, постійно працюючи над підвищенням рівня свого творчого професіоналізму.


Можна пишатися тим, як багато в університеті талановитих, зосереджених і здібних людей. Серед них дипломанти і лауреати різноманітних шоу-конкурсів, у тому числі міжнародних, кандидати в майстри спорту і майстри спорту із спортивних і бальних танців тощо.


Творчу атмосферу суспільно-культурного життя університету підтримують не лише студенти, а й викладачі та інші співробітники університету. Серед професорсько-викладацького складу є поети - доцент Ємеляненко Микола Григорович, професор Кравець Володимир Йосипович і багато інших авторів, твори яких наша гордість.

alt

 

Наприкінці 1998 року був створений університетський Джаз-оркестр «7+1», що об'єднав жагучих прихильників музики, які працюють в ХДТУБА - професорів, доцентів та інших співробітників: Гончаренко Дмитро Федорович - труба, Докторов Євген Григорович - альт-, сопрано-саксофон, Калюжний Вадим Всеволодович - тенор-саксофон, Федорець Євген Васильович - ударні, Кипенський Костянтин Володимирович - тромбон, Журавльов Юрій Володимирович - бас-гітара, Дементьєв Володимир Васильович - гітара, Єленець Євгенія - вокал. Керівник колективу - лауреат джазових фестивалів, доцент Харківського державного університету мистецтв ім. Котляревського Давидов Сергій Петрович - один з найкращих піаністів України.


Перший концерт колективу відбувся в ХНУБА на честь дня Перемоги  - 9 травня 1998 року. Першим значущим  виступом оркестру  можна вважати його виступ у 2002 році на концерті, присвяченому 75-річному ювілею Харківського науково-виробничого об'єднання "Комунар". У березні 2003 року члени колективу взяли участь у Міжнародному фестивалі "Молодіжний меридіан" у м. Бєлгороді (Росія).


З 2003 по 2008 роки джаз-банд "7+1" взяв участь у понад двадцяти сольних концертах на різноманітних творчих майданчиках м. Харкова та області. Записано 2 компакт-диски, на Харківському обласному телебаченні відзняті декілька відео сюжетів про колектив у таких програмах, як "Камертон", "Перша столиця", "Ритми джазу".

alt

 

Найбільш значні досягнення оркестру припадають на 2009 рік. В лютому відбувся звітний концерт, присвячений 10-річному ювілею колективу. В березні оркестр взяв участь у відкритті ІІІ-го Міжнародного джазового фестивалю Kharkiv Za Jazz Fest - 2009 та нагороджений дипломом лауреата. В вересні джаз-банд мав честь брати участь в міжнародному джазовому фестивалі в м. Коктебель , в жовтні для виступів колективу свій творчий майданчик  надав клуб "Jazzter", де зустрічаються найкращі джазові колективи Харкова, який претендує на звання джазової столиці України.

Просмотров: 5 668
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА