Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Про університет: ХНУБА сьогодні

Харківський національний університет будівництва та архітектури (ХНУБА) - сучасний спеціалізований освітній і науковий центр, ліцензований і акредитований за вищим (четвертим) рівнем, який готує інженерні та наукові кадри переважно для Північно-східного регіону України, а також успішно вирішує науково-технічні завдання з формування та розвитку будівельного комплексу країни.

 

ХНУБА сьогодніСьогодні в ХНУБА підготовка фахівців здійснюється за 14 акредитованими спеціальностями за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр-спеціаліст-магістр. Загальний контингент студентів становить понад 8000 чол., з них 4000 - денної форми навчання. Університет готує студентів та аспірантів для 33 країн світу. Щорічний випуск за денною формою навчання складає 700-800 осіб, за заочною - близько 450 осіб. Понад 200 студентів отримують дипломи з відзнакою. У 2010 році здійснено перший випуск фахівців, які навчаються за кредитно-трансферною системою.

Просмотров: 19 252 | Читати далі  
Про університет: ХІБІ-ХДТУБА-ХНУБА. Короткий нарис історії
12 червня 1930 р. наказом Ради народних комісарів Української РСР №1340 на базі будівельного факультету Харківського технологічного інституту та архітектурного факультету Харківського художнього інституту був створений Харківський інженерно-будівельний інститут (ХІБІ). Час заснування інституту прийшовся на період стрімкого розвитку будівельної галузі, що вимагало підготовки висококваліфікованих інженерних кадрів і архітекторів. Отже їх підготовка стала головним завданням ХІБІ.
Просмотров: 12 593 | Читати далі  

Вчена рада Харківського національного університету будівництва та архітектури є колегіальним органом управління університету відповідно Закону України "Про вищу освіту" та Статуту Харківського національного університету будівництва та архітектури для вирішення основних питань діяльності університету по забезпеченню умов, необхідних для отримання особою вищої освіти, підготовки фахівців для потреб України.

 

Вчену раду університету очолює її голова, який обирається таємним голосуванням з числа членів вченої ради вищого навчального закладу, які мають науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання, на строк діяльності вченої ради.
 
Положення про Вчену раду ХНУБА -> polozhennia_pro_vchenu_radu.pdf [479.27 Kb] (cкачиваний: 174)
Склад Вченої ради ХНУБА -> sklad_vr_2018.pdf [74.63 Kb] (cкачиваний: 138)
 
Протоколи вченої ради ХНУБА ...

 

Просмотров: 2 083 | Читати далі  
Про університет: Структура університету

Структура університетуПросмотров: 9 425 | Читати далі  
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА